Skocz do zawartości

Problem z 3ds max 5


Gość Tobek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam 3ds max 5 pre-release instalowalem go juz kilka razy i zawsze to samo moze potrzeba jakiegos cracka, jesli tak to prosil bym o linka itp. Tobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Nie wiem ale ma wysokie mniemanie o sobie co do maxa 3 to byl moj ulubiony max bo najdluzej w nim siedzialem i dlatego ze jeszcze robila go kinetix :) co do interfacu w 3.x bardzo mi sie podobal bardzo wygodnie mi sie pracowalo i w miere szybko sie poznawalo maxa :) co do 4 przesiadlem sie na nia jakis miech temu wiec mam jeszcze mieszane uczucia :) moge powiedziec tylko tyle ze zrobilem sobie taki sam ui jak w maxie 3.x :) przyzwyczajenie mam nadzieje ze bedzie taka mozliwosc w maxie 5 bo jak nie to odinstauje :) ale maxa 3.1 jeszcze nie wywalilem z hdd i nadal zbieram do niego plugsy i inne rzeczy :)

 

wiec jak kto woli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Max 3 to było to :D Moje pierwsze prace w nim powstały. Teraz uzywam Max\'a 4, co prawda początki były trudne i to inne meniu wrrr. Teraz to jego zalety. Lecz nie meniu jest ważne tylko co potrafię z danym programem zrobić i tu zaczynają się schody :( Jako początkujący napotykam na wiele problemów, lecz dzieki takim forum jak to i tylko to he !!! Mogę swoje umiejętności podnosić, nie tylko że jest tu fajna atmosfera ale fakt iż uzyskam tu pomoc na moje wieczne problemy.

 

Lecz do żeczy ten anonim który wyraził swoją opinię - której nie popieracie - chyba zwreacał się do mnie a nie do WAS chłopaki i dziewczyny ;););) więc wyluzujcie. Jakby co to najgorszy jestem ja a nie WY OK???? :D:D:D;););)

 

 

Tak poza tym jestem po... trunku młodości jutro pierwszy wykład \"Wprowadzenie do reklamy\" więc swoje ciało przygotowywuję do studjów :D;););)

Oj ciężki rok sie zapowiada . :D;)

Dobra kończę zanik komus się zanarże ;)

 

Pozdrawiam Was i nieprzejmujcie sie anonimami to są wielbiciele innych programów, którzy wprowadzaja w NAszą Rodzinną atmosferę zament więc pracujcie w wersjach których chcecie i które są dostępne na... ;)

 

Oj zapomniałbym KLICEK już na Twoim FTP jest dostepnym Max 5??? :D:D

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności