Skocz do zawartości

Necrofilia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ajc !!! ale plama... ostatnio mi sie myli wszystko ze wszystkim. Tu mi sie pomylil pisarz z rezyserem filmu powstalego na motywach jego ksiazki... W sumie to chodzilo mi o Tinto Brassa...

 

 

A tak na prawde to i tak nie on nakrecil ten film o ktorym mowie... hehehe...

 

... bo mowie o \"Uwiezionej Helenie\" - ktory jest oczywiscie debiutem corki Lyncha - Jennifer... i nic wspolnego z Moravia juz wogole nie ma hehehe...

 

hmmm o czym ja wtedy myslalem???

 

przepraszam za pomylke i dzieki za zwrocenie uwagi :D

 

UPDATE: czytam ten post i sam go nie rozumiem - ogolnie chodzilo mi faze w stylu: Ucinam kochanej mi osobie konczyny i kocham sie z kadlubkiem... DLa mnie to juz zahacza o nekrofilie, dla innych to jest sztuka filmu...

 

i tyle....

lepiej juz dzis nic nie pisze :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka powinna kierować ku pewnym przemyśleniom - zarówno tym pozytywnym jak i negatywnym. Ja nie widzę w tym nic obrzydliwego pod warunkiem, że będzie to pokazane artystycznie a nie jako tandetne zobrazowanie wykolejonych japońskich horrorów przedringowych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w cale nie chciałam żeby praca była niesmaczna. A już na pewno żadnych penisów. Jest oparta na fakcie autentycznym. Niesmaczne jest to co ten gość robił z tą kobietą (a tego nikomu nie pokaże, nawet nie chcę sobie wyobrażać). Tematem będzie głęboka miłość a nie sex. Zreszta niedługo przedstawię szkic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to nie przemawia, takie niby kolorowe a jednak bezbarwne, dodaj może jakieś głębsze cienie, konkretne źródło światła, zdecyduj na jakąś konkretną tonację, narazie to przypomina mi obrazek z lekcji plastyki w podstawówce, bez urazy (Christee

i uczniowie podstawówek)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności