Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Młody Robin


Miśko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie taki kadr jest na maksa inwazyjny, ten kierunek strzały jakoś zniecheca do ogladania, cały czas mam wrazenie ze pokazujesz po prostu detal, tymczasem jest to juz gotowy kadr :O Czy to zle czy dobrze ja nie wnikam, ale ja tego nie kupuje:/ sorki. Moim skromnym zdaniem jezeli chcesz sie trzymać takiej kompozycji to 95% uwagi powinna przyciagać, "superbajeranckoutrzymanawklimacie" wymodelowana i "namaxapiekniebezjakichkolwiekzniekrztałceń" otesturowana bużka bohatera, a ze w takich kadrach najwazniejsze sa oczy więc jakieś "spokooko" byłoby baardzo wskazane. Tam az sie prosi o detal w stylu "megaminimalnych" zmarszczek, baa nawet jakieś pory czy cuś ;) Hm, czekej czekej...w młodości powiadasz robin? No to "giluchazasmarkanego" jakiegoś 8D Wiesz, nie liczac powierzchniowo facjata to u Ciebie 80% kopmpozycji, bo tło pewnie i tak bedzie rozmyyte. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy kadr jest taki wąski bo to co widać to jest wszystko co wymodelowałeś i dziecko nie ma nawet drugiej rączki/ciała etc.?

Chodziło mi tu o reszte ciała nogi, tors cokolwiek...

Co do prezentacji to nie wyglada to za ciekawie sprobuj moze chociaz nie ucinac mu tej glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten robin ci wyszedl strasznie kurduplasty, ale to chyba dobrze, bo to mlody robin :* czlkiem fajna praca, ale moim zdaniem walniecie twarzy na caly render jest raczej kiepskim pomyslem. chociaz wszystko zalezy od tego, o dasz w tle... moze cos co doda renderowi tempa, nie wiem, jakis maly gnojek z nozem ;) ?

Jedziesz, jedziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności