Skocz do zawartości

Poszukuje Blueprints Opel Astra Hatchback


J4r3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Nie jestem pewien ale chyba to ten sam:

[ATTACH]37422[/ATTACH]

Jak zwykle brak widoku top :|

 

Jak byś chciał więcej materiałów do Astry to mam 2 książeczki w *.pdf (20MB i 30MB). Np. jest ładny rysuneczek widoku front na "kokpit", rysunki elementów zawieszenia, rozmiary kół i nne techniczne sprawy (brak zdjęć, tylko rysunki i opis).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superowo :) dzieki kolego tak to wlasnie ta astra :) :D radosc mi sprawiles ogromna ja juz nie moglem znalesc zaczelem rysowac ( narazie narysowalem front ;)) szkoda ze nie ma top ale chyba jakos sobie go sam namaluje ;)

 

Jak chcesz mozesz przeslac ksiazki na [email protected]

 

PS. a o to moj front na podstawie jakiejs foty z neta :) ocencie ;P :D hihi wzasadzie malo szczegolow ale cos by z niego bylo

 

frontbe9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) chce wymodelowac to autko :) bo sam takie mam :) .. Opel Astra GT Hatchback

GSI troche bogatsza wersja szczegolnie pod maska ( 2.0 v16 ):) no ale bardzo podobna tylko spoilerki troche inne no i na masce wyloty :) ale to sie zrobi ;) :) bardzio bardzio dziekuje

 

 

PS.( sam moj front i tak zrobilem na podstawie GSI tyle ze pozbylem sie wylotow itp )

 

Jutro zaczne modelowac :P to bedzie moj 2 model w zyciu ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topqv0.jpg

 

hmm troche mi to nie wyszlo .. skopalem przod strasznie i tyl :E no ale robilem to na podstawie tego co mi dales :) no i jakis tam top jest ;)

 

ps. przod powinien byc bardziej zaokraglony i z tylu zapomnialem o zderzaku i nie tylko :E ups zostawilem mase nie dorubek przeoczylem poprostu skonczylem dopiero to robic :P jest 1 wiec ;P o tej godzinie sie zdarza :) potem poprawie jeszcze cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P zaczelem modelowac ale mam duzo roznic ;) ale sobie z tym poradze ( w mojej bryczce mam inny grill spoilerki itp :) i mam 5 dzwiowa ;P a tu 3 :) ale jakos przejdzie

 

 

mialbym jeszcze jedna prozbe :) jak komus by sie chcialo poszukac i dac tu jakies linki do zdjec tego auta z kazdej strony tyle ze w duzej rozdzielczosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności