Skocz do zawartości

RIVA TNT 2 ULTRA


Gość PRZEMYSŁAW DZIURLA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PRZEMYSŁAW DZIURLA

WITAM WSZYSTKICH

MAM PYTANKO

MACIE JAKIŚ DOSTĘP DO DRIVERÓW DO KARTY RIVA TNT 2 ULTRA.

INSTALUJE DETONATORY NVIDI POD WIN2000.SŁYSZAŁEM ŻE SĄ JAKIEŚ INNE DRIVER POD TĄ KARTE KTÓRE FAJNIE ŚMIGAJĄ POD MAXEM.BAGINS CHYBA ROBIŁ NA TEJ KARCIE.JAK SĄDZICIE DOBRA KARTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ojej dobra to ta karta byla kilka \"dobrych\" lat temu - aktualnie idzie juz piata generacja GeForcow wiec taki sprzet jak posiadasz warto by bylo wymienic na cos nowszego. Nie sadze zeby przy dzisiejszych wymaganiach software\'u cokolwiek \"smigalo\" na tej karcie, a juz napewno nie bedzie to 3ds max, skoro bez odpowiedniego-spreparowanego sterownika nawet najnowsze GF FX chodza slamazarnie pod maxem.

Tak wiec nawet gdybym mocno chcial, nie bede robil Ci zludzen, ze cokolwiek bedzie \"smigalo\" RIVIE TNT 2...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałem powiedzieć, że się niezgadzam (nie ze wszystkim). Karta ma już swoje lata to fakt, ale przy odpowiedniej pracy z maxem można nieźle ją jeszcze wykozystać. Ja mam Vante 32MB to coś gorszego od Ultry. A jakoś pracuję i jeszcze będę pracował. Wolałbym zamiast nowej karty wydać te pieniądze na procka. Efekt będzie napewno lepiej widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Riva, ale pracowaŠ siŕ na niej da (do 500ty faceˇw :D). Ja mam Riva TNT2 M64 32Mb...

Przyda│o by siŕ co lepszego...;(, bo jak robiŕ co wiŕkszego to zaczyna nie╝le ci▒Š, albo nawet mnie wywala !!

 

PS. Radeony, czy GeForce...ktˇre s▒ lepsze pod maxa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności