Skocz do zawartości

Komentarze???


gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, jak to jest na tym forum, czy można komentować czyjeś pracki jeżeli nie zamieszcza się swoich?

Spotkałem się ostatnio właśnie z czymś takim. Jeżeli zachwala się czyjąś prace to nikt się nie czepia, kiedy jednak napiszę parę słów krytyki to odrazu jestem atakowany, że ssam nic nie umiem bo nie zamieszcam swoich prac i nie mam prawa do wyrażania negatywnej opini na dany temat.

Czy ktoś mógłby mnie oświecić jak to jest?

 

Gollum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ehh, mozesz postowac i oceniac niezaleznie od tego ile i jakie masz prace, osobiscie krytykow ktozy nie pokazali nigdy niczego nie traktuje powaznie, za to slucham nawet tych ktorzy pokazali nawet cos bardzo marnego, bo to znaczy ze sami nie boja sie opini innych. aczykolwiek pokazywanie czegokolwiek nie jest przymusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nie bierzesz pod uwagę krytyki która jest uzasadniona tzn. przeoczyłeś jakiś błąd przy modelowaniu, a ktoś kto jest nowym urzytkownikiem albo osobą która nie pokazuje prac zwraca ci uwagę, to co zrobisz?

Porawisz i podziękujesz czy napiszesz że nie ma o niczym pojęcia i żeby spieprzał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że osoby, które są na forum znane z dobrych prac, są po prostu większym autorytetem, ale naturalnie nie jest to reguła.

 

Są na tym forum przykłady osób, które właśnie dzięki swoim wypowiedziom pokazały, że wiedzą, o czym piszą... wtedy oglądanie ich prac nie było nawet konieczne, a gdy wreszcie coś swojego ujawnili, to potwierdziło to tylko domysły.

 

A i tak różni ludzi odbierają krytykę w różny sposób. Myślę, że co niektórych nawet gdyby skrytykował Tomek Bagiński, to oni i tak wiedzieli by swoje.

 

Więc wypowiadaj się. Nawet jeżeli 1 na 10 skorzysta z Twoich rad to już wiesz, że jest ktoś, komu pomogłeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności