Skocz do zawartości

Boxowe Miasto


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, że z GI:) Co do kamery, to dobrze by było zmienić na zakrętach krzywe obrotu na slow, bo porusza się jak robot. (najlepiej do animacji używaj kontrolera EulerXYZ, bo nad TCB Rotation masz słabą kontrolę). No i trochę za szybko:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm - to ja sie mecze z bipedem z walka 4 gosci na raz a ty mi tu serwujesz ........ filmik ktoru ma fajne niebi i to wszystko --- niedlugo umieszcze moj filmik - 10 min z dzwiekiem i sziekana na maxa - efekty wizualne sa ....... ale kompoj musial to strawic!!! - no to tyle z reklamy czekajcie na filmik - i juz teraz zalatwcie sobie divixa 5.05 - zaby zadzialal - noooooooo - stary jak chcesz zobaczyc i przekonac sie coi to jest animacja , ba filmik - to napisz na [email protected] [ to jest do wszystkich!!!!!!!!] - no to tyle !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie animka mi się spodobała (szczególnie pomysł - co do wykonania to moge tylko powiedzieć, że sam bym lepszej nie zrobił), dostałem tez nagłego napadu natchnienia i sam zacząłem dłubać

 

przyczepić się mogę tylko do jednej rzeczy, a konkretnie do rozmiaru (orginalnie 4,8MB) używając Virtual Dub i kodeka divix 4.12 bez straty na jakości (przynajmniej takiej, która by dla mnie była widoczna) zmniejszyłem ją do 990kB, jeżeli następne animacje też będziesz chciał trochę zmniejszyć i nie wykombinujesz jak to daj znać na meila, pozdrawiam i czekam na więcej boxowych animacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności