Skocz do zawartości

Export z Maxwell Studio


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rascal - na forum chaosgroupa jest jakas inna scena którą kiedyś pokazywałem jesli dobrze pamiętam.

 

Thomas nie rozdaje tej sceny w obj ani 3ds zeby nikt z vrayowców tego pomysłu nie ukradł - nie będzie robił dla vrayowców - niehc będą kreatywni - tak powiedział :)

 

MaGuu na miesiąc - chce zobaczyć jak mie będzie szło na nowym vrayu, a druga sprawa chce zrobic małe porównanie maxwella i vraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus to ze nie daja tego w obj ani w 3ds to jakas potwierdzona informacja? Ale coz... jak nie ktos nie chce pozyczyc zabawki w piaskownicy zawsze mozna zrobic ja samemu hehe :) i tak wlasnie zrobie.

 

potwierdzona - z pierwszej ręki - tak mi napisał jak go spytałem na ircu i tym postępowaniem vrayowców tłumaczy takie a nie inne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnikam - poprostu dużo osób używających innych render engine'ów kopiuje dużo pomysłów od nextlimitu i ich userów - przykładem jest właśnie scenka do testów shaderów - której pod vraya do tej pory znalazłem 3 rózne ale widać podobieństwo do tych z maxwella - choćby poprzez użycie w środku każdego modelu tej kulki lub skali jako podłoża -druga sprawa moim zdaniem głupotą jest robienie identycznej sceny pod vraya gdyż jak wszyscy wiedzą shadery w vrayu innaczej się zachowują/wyglądają jeśli użyjemy ich w wizce - czego nie ma w maxwellu - więc raczej należało by przygotowac wizke z sceną/modelem w środku i wtedy a nim testować shadery - z dotychczasowo stworzonych scen do testów przez vrayowców najbardziej przypadła mi ta na wzór komenty z chromowanymi nóżkami - jeśli ktoś wie o czym pisze :) - szukajcie a znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności