Skocz do zawartości

\"Miłość w umyśle szaleńca\": KO :Pokochać materię [nagość]


Rekomendowane odpowiedzi

no więc postanowiłem się dołączyć z pobożnym życzeniem ukończenia pracki... jeśli starczy czasu

 

 

obrazek będzie przedstawiał kobietę powstającą niczym monstrum dr Frankensztajna z materii, powstałe ze snów i miłości szaleńca do swych marzeń... - resztę zobaczycie i w zależności od tego co mi wyjdzie dorobie resztę teorii ;)

 

i szkic

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla Ciebie Boowa dobra powinna miec godzin 72 ;) No i moze wkońcu doczekam sie skończonej pracki 2d, bo zapowiada sie coraz ciekawiej.

Co do pracy, dodałbym moze jakie¶ kompletnie zakręcone ale stonowane kolorystycznie tło , jakie¶ r±czki wychodz±ce z ziemi i próbuj±ce powstrzymać proces powstania i co¶ w rodzaju siły z góry, która np w jakiej¶ tam po¶wiecie ptzyci±ga ciało do siebie jednak do rzeczywisto¶ci gorszej niż otchlań z której kobieta sie wywodzi. Pomy¶l nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie boowa...wszystko cód miód...ale wygl±da na to że Twoja postać jest w ci±ży :P troszke wyexponowałe¶ brzuch...i dosyć nie naturalnie wygl±da...jakby po jej lewej stronie miednica była inna niż po prawej...zagmatwałem...mam nadzieje że się domy¶lisz o co chodzi...:P

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Boowa, nie przejmuj się. Niestety oprócz słów konstruktywnej krytyki, zawsze znajdą się i wypowiedzi nic nie wnoszące...typowe marudzenie :).

No to teraz ja pomarudzę :)

Z początku było bardzo super... do momentu, kiedy z jej ramienia zaczęły wyłazić... ROBAKI (te rurki takie) od razu przestało mi się kojarzyć z tworzeniem, z powstawaniem z materii! Zbyt namcalne te robaczki...nie pasują mi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

 

wszystko wynika z tego, że pracuję w jednej, szczupłej gamie koloru... ale to nie dlatego, że tak będzie na końcu, tylko dlatego, że tak lepiej mi sie pracuje ze światłem :)

 

ale dzięki za krytykę - myslę, że końcowy obraz dzięki temu Was zaskoczy - jeśli oczywiście zdążę ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności