Skocz do zawartości

\"Miłość w umyśle szaleńca\":Hardcore-love


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Temat ogólnie trudny,

Zamierzam namalować;) człowieka szalonego (¶wira) który wszędzie będzie widział kobiety ,usta kobiety,sex,pier¶i, itp

Jego choroba czy szaleństwo jest tak silne ze nie może sobie z tym poradzić.

 

Pierwsze szkice i próby namalowania tego dopiero po warsztatach DTM2003

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, z tego, co widziałem na karteczce to fajnie rysujezs, więc 3mam kciuki Birkof... no szkoda, ze tak krótko na warsztatach.. ale c00sh ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zgodzę się z WavaMiva, choć tak naprawdę wszystko zależy od wyeksponowania tych otaczających faceta pokus miłości, tego jak on je odbiera.... czy będą to poprostu zwykłe nagie babki z rozkładówki czy jego popaprane groteskowe myśli...

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi jedno...wyżej piszesz...że:

Originally posted by BIRKoFF

A wiec szkic jest już.

ciekawe czy uda mi się z kończyć tak jak to widzę w głowie;) [lol2]

 

dalej mamy jush że

Originally posted by BIRKoFF

Pierwsze kolory wylane

tak te panienki to będ± halucynacje tego szalonego go¶cia.

 

a ja mam takie pytanie...sk±d ta wielka różnica między tumi obrazkami...gdzie podziały się te fotorzeczywiste twarze? I dlaczego pokolorowane wygl±daj± jush zupełnie innaczj niż z pierwszego szkicu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznią się dlatego ze ja nie lubie fotorealizmu i nawet nie potrawie rysować na fotorealizm, a co do zmiany na początku miałem na rysować takie panienki stojące ale faktycznie lepeij wygląda jezeli to będą halucynacje.

 

czy 3 kolorowy szkic wygląda ładniej? od kolorowego ? hehe kurcze ja tez mam takie odczucie ze łądniej;_)

:o

 

DruG: eeee......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no wyglada to na trasowanie, ale jestem sklonny uwierzyc BIRKoFFowi. Co do samej pracy, troche taka ekspresjonistyczna, ale przy tym temacie to bardzo pasuje. Osobiście nie podobają się panienki w wersji pokolorowanej i wcale nie przypominają one halucynacji tylko jakies kreatury. Kolorystyka mi sie podoba... zycze powodzenia i czekam na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie z tego ciekawa praca w mojej ulubionej surrealistycznej stylistyce :> Miłość w umyśle Szaleńca jest w Twojej pracy tak szalona, że aż się biedny Szaleniec przestraszył.

Mam nadzieję, że w tle pojawi się dużo więcej szczegółów. Powodzenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak :

 

1. ta laska z lewej na maxa to ma ta glowe jakis nienaturalnie (tak jakby byla odcieta i zle przyklejona - przesun ja troche w lewo i w tyl :-) )

2. hmm te dwie lesby to maja dziwne usta i proporcje twarzy (popracuj nad nimi - chyba ze tak mialo byc)

 

resza mi sie podoba, jakby co to moze cos mi sie wydaje - nieznam sie. pozdroffka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos z jego wyrazem twarzy zró bo psuje całą prackę, ten człowiek nie wygląda na szalonego, raczej układa sobie fryzure i śpiewa :) Co do reszty sie nie czepie ale pustka prawego dolnego rogu lekko zachwiała Ci kompozycje. Nie mowie zeby cos tam pakowac ale moznaby cos poprzesuwac minimalnie i bedzie git. Popracuj bo świetna to pracka bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności