Skocz do zawartości

�Miłość w umyśle szaleńca�: ASTRONOM


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat. Kusiła mnie już ostatnia bitwa, ale zbrakło odwagi. Teraz postanowiłem się sprawdzić:) Ja widzę to tak:

 

Nikt tak naprawdę go nie znał. Prawie nigdy się nie odzywał. Siedział w ostatniej ławce i obserwował j±, całymi godzinami. Dziwne, że nikt się nie zorientował... Nawet ona, chociaż była chyba jedyn± osob±, która z nim czasem rozmawiała. Ach, ta astronomia, ich wspólny konik. Tego ciepłego sierpniowego wieczoru, mieli podziwiać spadaj±ce asteroidy. Nie mogła przegapić takiego wydarzenia. Pojad± za miasto. Z siódmego piętra, niedokończonego biurowca widok będzie najlepszy - mówił. Tak naprawdę postanowił, że w końcu jej powie... o ogromie miło¶ci w jego sercu, tłamszonej przez te wszystkie lata. Ona musi go pokochać. Przecież on kocha j± ponad wszystko, ponad życie!! Udowodni jej!! Niestety. Powiedziała, że mog± być przyjaciółmi :). Nie miał po co żyć. Z jego żył trysnęła krew... a na ¶cianie pojawił się ostatni dowód jego chorej miło¶ci...

 

A to pierwsze kreski. Jeszcze nie wiem czy czego¶ nie zmienię. Na pewno dużo pracy przed mn±.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DruG you are absolutely right ;) Racja ujęcie można by poprawic i nadać więcej dynamiki nawet kosztem zniekształcenia perspektywy i nadania jej odpowiedniego dynamicznego charakteru. Popracuja nad pozycja tej pani, bo narazie raczej kleczy i roni lezki , niż wyrywa się z objęć szaleńca. Zapowiada się ciekawa praca :)

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt- duzo statyki. duzo za duzo...

 

poza tym ten napis \"kocham cie\" - kladziesz kawe na lawe i nie dajesz umyslowi obserwujacego nawet chwili do zastanowienia sie nad tym co widzi...

 

no ale rysowac to ty chlopie umiesz...

 

UPDATE:

no i ciuchy astronoma za bardzo wychodza do przodu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten napis \"Kocham Ciŕ\" jak dla mnie jest tutaj dobry. Wzbudza u mnie raczej litoŠ do tego faceta, pokazuje jego bezradnoŠ a przy tym siln▒ wiare w te s│owa.

 

mw4d: nale┐y Ci siŕ uÂcisk prezesa :) Ale jak widzisz nie ma reakcji. Musisz jeszcze trochŕ potrenowaŠ sztukŕ bezwzglŕdnoÂci, bezkompromisowoÂci, wrŕcz pozorowanego okrucie˝stwa. Mo┐e ma│y pokaz, ┐ebys lepiej za│apa│ idee:

 

Wuka, zmie˝ tytu│, bo inaczej bŕdzie mi przykro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak Ghandi: Wuka, zmien tytul, bo nie zjem tej kanapki!! ;)

 

Ja wyobrazilem sobie te scenke z \"kocham\" i stwierdzam, ze koles musi miec naprawde nierowno pod sufitem, skoro jak widze ucial panience reke i napisal nia na scianie KC ;)

 

Nie podoba mi sie to, jest przegadane i - co tu sciemniac - banalne. :P

 

Aha, no i zmien prosze temat, bo strace cierpliwosc i naprawde..... nie zjem tej kanapki. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ale temat zmieniony, w kazdym badz razie jak bym byl moderatorem mogl bym postraszyc a tak to nie mam zadnej mocy wiecie moderator potrafi... a no i nei wypowiedzialem sie co do pracki mysle ze jestes naprawde dobrym artysta i zdobedziesz pierwsze miejsca ogolnie bardzo mi sie podoba i pomysl i wykonanie tak wiec walcz! pozdrawiam

 

PS. Ten menzczyzna ma duper wyraz twarzy wydaje sie ze mowi do niej \"patrz zrobilem to dla ciebie, nei jestes zadowolona?\" super naprawde wielkie brawa to jest chyba najlepsze w tej pracy jak narazie oczywiscie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ca│kiem niez│y motyw i na prawdŕ desperacki ze strony tego ch│opaka, no cˇ┐ tak to jest z t▒ mi│oÂci▒. Ale do rzeczy nie wiem dlaczego ca│y czas mam wra┐enie, ┐e dziewczyna spada na dˇ│(chocia┐ nie ma tam krawŕdzi, z ktˇrej mog│aby spadaŠ), albo ch│opak lewituje. Wiem, ┐e cienie na to nie wskazuj▒, ale to ustawienie postaci...no nie wiem, co mi nie pasuje.Mo┐e ta perspektywa...Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, miałem chwilkę więc troszkę pokombinowałem ze swoją pracą. Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się na temat moich \"bohomazów\". Wniosek jeden: JESTEŚCIE CHOLERNIE SPOSTRZEGWACZY!! Nic wam nie umknie. I to jest super w tym forum.

Czas na mini update:

Dolna lewa strona obrazka

 

frag1.jpg

 

...i jeszcz dolna prawa :)

 

frag2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twarz kolesia nie pasuje troche do jego opisu ten raczej wyglada na bandziora z obrzezy Buenos Aires, niz na niesmialego chlopaka ktory interesuje sie astronomia. Po drugie to miasto jest mało polskie (a po napisie spodziewam sie ze ma byc polskie) bo gdzie przedmieścia zaczynają się od biurowców, daj raczej jakies blokowisko.

Nie rozumiem także specjalnie roli tych skrzynek z kablami (kojarza mi sie z sf).

No to chyba tyle narzekan z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne!!! Faktycznie, jak smarowałem miasto to coś mi po głowie zachodniego-amerykańskiego latało. A tu polski napis. Może to emigrant? :) Super, że to spostrzegłeś. Co do facjaty gościa, to niech zostanie... jest wybitnie zdesperowany! Natomiast skrzynki i kable... to tego a\'la SF będzie jeszcze więcej. Po prostu uwielbiam takie klimaty. Nikt nie powiedział, że w niedalekiej przyszłości ludzie nie będą mieć problemów z milością :). Tak czy inaczej dzięki za trafne podpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie jej i jego wyraz twarzy. Wygląda to jakby ona klaczała i sie modliła i ma raczej mine daleko odbiegająca od przerazenia, natomiast jego szaleństwo wydaje mi sie troszke sztuczne. No troszke dziwna perspektywa, a tak poza tym fajna pracka moze byc z tego, jak ja conieco podmalujesz tu i ówdzie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mi sie ta twarz cały czas nie podoba, on wyglada jak by robil to na codzien, no i nie wyglada na takiego inteligentnego dziwaka, daj mu moze chociaz jakieś okulary i troche tradzika, wiem ze to stereotypowo, ale jakos bardziej by mi sie wtedy kojarzylo o co tu chodzi, bo ten koles moglby rownie dobrze byc kapitanem drużyny siatkarskiej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie okulary, trądzik precz! ;) Wyszedlby kujonek , żadna porządna pani by sie z nim poza miasto nie wybrała, poza tym praca zrobiłaby sie komiczna. Ja bym raczej zrobił coś z jego oczami i rozkładem mięsni policzków, tak by oczy miał \"większe\" a policzki mocno napięte wraz z zaciśniętymi zębami (nie eksponuj ich jednak za bardzo bo koń wyjdzie :) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszczie znalazłem 3 godzinki by porysować i chyba już więcej nie znajdę czasu przed zakończeniem bitwy. Więc to będzie FINAŁ.

 

szaleniecfinal.jpg

 

Proszę o komentarze, może jednak coś jeszcze \"podmemłam\", a tak w ogóle do kiedy możemy wrzucać poprawione prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że nie do końca zrozumieliście o co mi chodzi. Każdy tylko by chciał by gość ją gdzieś wywlókł :). A tu nie o to biega. Spróbuję przybliżyć całą sytuację. Gość jest załamany, bo gdy po wielu latach skrywanej miłości, w końcu wyznał swe uczucie... został delikatnie odtrącony. Ale dla niego to był cios prosto w serce, nie ma po co dalej żyć.... więc podcina sobie żyły i smaruje po ścianie ten napis. Jej nie chce skrzywdzić, wskazuje na \"dowód swej miłości\", chce, żeby zapamiętała ten obraz do końca życia!!! Klientka jest przerażona i załamana całą sytuacją... osuwa się bezsilnie na ziemię, zasłania ręką twarz nie chce tego widzieć... i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mu wyraz twarzy bo wprowadza zamieszanie i jak widzisz kazdy mysli podobnie, lecz inaczej niz Twoja wizja. Wprowadza to tylko niepotrzebne zamieszanie.

 

Aha, jeszcze jedno, wygląda na to ze to chyba jednak bedzie nadal polonia w niu jorku lub szikago :) Albo polska po wielkim bum gospodarczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze...ja mam natomiast strasznie mieszane uczucia...z jednej strony...wykonanie mi bardzo pasuje, samo ujęcie tematu jest nowatorskie...widać na 1 rzut oka o co chodzi...ale zarazem praca jest bardzo...ciepła...nie czuje grozy, nie czuje ponurego climatu, dreszczu...emocji :)

 

ale w sumie to najlepiej wszystko zrzucić na temat :P Tak czy siak bardzo miła praca :)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... mowilem o tym na samym poczatku, ale olales:P

Lecimy:

 

- Pan wyglada, jakby krzyczal: \"Patrz s***, KOCHAM CIE!! WIDZISZ?? KOCHAM!! PAAATRZ!!!\" Ciekawe w ogole, ze on nosi przy sobie taka kose;)

- pani jest chyba tylko lekko przerazona. W takiej sytuacji powinna sie raczej skulic w kacie, a nie dotykac slupa na krawedzi przepasci i zaslaniac buzke. Nie ma napiecia :|

- nie wiem co to za budynek, wyglada jak opuszczona baza wojskowa w dzungli.

- wyobraz sobie, ze panna wstaje. Wyobraz sobie nogi, ktore prostuje. Widzisz, jakie krotkie? :) Sprobuj moze chociaz spodnice z przodu troche naciagnac, jakby ukladaly sie na kolanach. Teraz wyglada jak karzelek, albo jakby wrosla w beton.

- przyczepilbym sie jeszcze do perspektywy. Wyglada jak rzut izometryczny, szczegolnie podloga.

 

Ogolnie calosc wyglada troche jak kadr z foto-story z Bravo-Girl, gdzie wykrzywione nastolatki probuja udawac emocje. Strasznie to wyegzaltowane i tak jak tam, troche smieszne.

 

Wiem, ze sie napracowales, ale coz... Wykonanie to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności