Skocz do zawartości

Brazil - metal


3dstudio3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek - dziękuję za podanie adresu FTP, loginu i passworda, ale nie moge sie polaczyc z Twoim FTP..:(((

 

STATUS:> Connect: Wednesday 09:29:51 10-02-2002

STATUS:> Connecting to ftp.wladca.pl

STATUS:> Connecting to ftp.wladca.pl (ip = 217.11.135.20)

STATUS:> Socket connected. Waiting for welcome message...

220 GONDOR Microsoft FTP Service (Version 5.0).

STATUS:> Connected. Authenticating...

COMMAND:> USER ranger

331 Password required for ranger.

COMMAND:> PASS ********

230 User ranger logged in.

STATUS:> Login successful

COMMAND:> TYPE I

200 Type set to I.

COMMAND:> REST 100

350 Restarting at 100.

COMMAND:> REST 0

350 Restarting at 0.

STATUS:> This site can resume broken downloads

COMMAND:> PWD

257 \"/\" is current directory.

COMMAND:> TYPE A

200 Type set to A.

STATUS:> Retrieving directory listing...

COMMAND:> PASV

227 Entering Passive Mode (217,11,135,20,62,240)

COMMAND:> LIST

STATUS:> Connecting data socket...

426 Connection closed; transfer aborted.

ERROR:> File error

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Windows Commandera 5.11 Professional - (jak kto chce ten program to niech napisze maila, odeślę pocztą zwrotną) i nie mam problemów, tyle że czasem password muszę wklepać kilka razy. No i pilnujcie dużych/małych liter oraz ilości wykrzykników.

A jak już się dopchacie....to wam kopary poopadają. Tam jest chyba WSZYSTKO (tylko bałagan straszny)

 

A dla KLICKA głębokie ukłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wam. Indorek ja mam ten sam problem coty mialeś, też nic nie widze. Niby sie połączyło z serwerem Klick-a ale nic nie widze. Możesz powiedzieć jak udało ci się rozwiązać ten problem. Z góry dzieki...

 

pozdr...

Jagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda ja się łączę już z ftp. lecz widze pustke, zadnych katalogow ;-(( a myslalem ze cos zasse he

wpisuje w Windows Comader 5.0:

 

sesja: xxxx (malo ważne) ;)

nazwa hosta: ftp.wladca.pl

użytkownik: ranger

hasło: RotN!!!!

Zdalny Katalog: public

no i wchodze na ten ftp. lecz folder jest pusty ;-(((:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze sie wkur... za kazdym razem, kiedy mam cos renderowac w Brazilu:((

 

Jest tak powolny, ze to historia.

 

Chcialem wyrenderowac wnetrze ni to kosciola ni to katedry, ale oswietlenie korzysta z ustawien Phantom...itd.

 

Juz 2 godzinę czekam, a pierwszą z 1000 klatek.

 

ja sie chyba zaj......!?!!

 

Panowie (być może też Panie) ze SplutterFish - do dupy z tą szybkością. Wiem, wiem - coś za coś, ale bez przesady. Uwazam, iż pomimo naprawde dobrej jakości renderingu szybkosc jest stanowczą za mala. A jesli porównywac, to tak dlugi czas renderingu powinien dawac efekt w postaci: posprzątanego całego mieszkania wraz z jego wyrenderowaniem, wyprowadzeniem psa, zmianie piasku lub zwirku w kuwecie kota, dwu krotnym wypraniem bielizny, zrobieniem sniadania, obiadu i kolacji, ponownym wyprowadzeniem psa, itp... no i oczywiscie zrenderowany kosciolek, na ktory juz 2 godzinki czekam...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku:)))

Jak chcesz szybko, to licz w scanlinie.

 

a jak nie przetestowałeś ustawien i nie dobrałes najlepszych, to nie pieprz bez sensu tylko sie douczaj!!!!

Czasem warto dbac o ileść polygonów w scenie chociazby. I troche mysleć:)))

a swoją droga 2h to nie masakra:))

 

Kiedys renderowałem w scanlinie. 360 klatek liczyło sie 56H!!!!!

 

Cierpliwosci:)0

 

Pozdro

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Lookas ja Ci nie ublizam wiec Ty mi nie ublizaj. Z tekstami w stylu żebym przestał pieprzyć to mozesz zwracac sie do swoich znajomych, ale nie do mnie.

 

Co do scanline - powodzenia!

 

Co do uproszczenia - uproszczone jest na maxa. Nie kazdy robi grafike w stylu dwie kule i kwadrat.

 

Co do douczania - Tobie takze polecam.

 

Przede wszystkim w zakresie kultury bo umiejętności wdrażania w życie zasad savoir-vivre - jesli w ogóle wiesz co to znaczy, nie posiadłeś nawet w 1%.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d uspokuj się... a ty Lookas zacznij dbać o język. Fakt faktem, że Brazil do najszybszych nie należy, ale w ustawieniach można zrezygnować z kilku nieprzydatnych opcji, o czym napisał już Look. Poza tym do renderowania animek lepiej wybrać coś szybszego, bo człowieka cos może trafić. Ja pojedyncze, statyczne pracki renderuję po 8-10h, tak więc cierpliwości... proponuję na wczasy wyjechać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Zlot grafikow 3d plus jakies warsztaty to qrde nie jest glupi pomysl powiem inaczej zajebisty !!!!! tylko gdzie mial by byc ten zlot ?? i kto by za to zabulil przydala by sie afkorz jakas cafe do warsztatow ??

 

Moze w gorzowie ??? :P mam qmpli ktorzy maja kafeje moze by dali za free albo po jakiejs naprawde niskiej cenie :)

 

hmmm moze calkowicie nowy topic by sie przydal ciekaw jestem czy dalo by sie cosik takiego zorganizowac!!! ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK ja jestem za!! Mam tyle pytan do WAS Koledzy ;) a nawet wiecej, he. Lecz serio dobry pomysl. jesli to wypali to dajcie znac. Tylko co z noclegiem??? Namiot iglo w zime nawet pasuje he ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba - zwłaszcza, że nie byłem na warsztatach 3d w Wawie :-(

Sorry, że się wpraszam, ale jak sa jeszcze jakieś mijsca wolne to dajcie znać :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ti Piwo na w│asny koszt he ;) Lecz serio mo┐e by siŕ da│o zorganizowaŠ zlocik, jeÂli ma kto znajomoÂci u discrita to mo┐e ich namˇwi he ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności