Skocz do zawartości

Dziwna sfera obiektowa


Gość neonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 3dmax bardzo poczatkujacy, jednak strona Pana Adriana jest baredzo pomocna i przyjazna. W szczegilnosci to forum. Dlatego chcialbym przedstawic jedna z moich grafik. Chcialbym nad nia jeszcze popracowac, ale nie wiem co mozna by jeszcze z nia zrobic, dlatego prosze o komentarze. Jest to moja pierwsz aukonczona praca dlatego wyda sie zapewne wam bardzo zla ale narazie tylko tyle umiem :( Prosze o obejrzenie i komentarze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co mozna z nia zrobic? to zalezy co CHCESZ z nia zrobic!

co chcesz z nia zrobic? wlasciwie co to jest?

 

wiesz nie jest to brzydkie ale... \"gole\". mozesz na przyklad to przybrudzic. tutorial jest na stronie max3d.pl. To wyglada dla mnie jak jakis artefakt albo relikwia klimatu by dodalo, wg. mnie, umieszczenie swiatla w tej kuli - tak zeby smugi saczyly sie z niej. Pewnie w tym momencie musial bys zmienic ujecie i wprowadzic jakies efekty atmosferyczne - opary albo cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym do tego dal jeszcze jakies volumeryczne swiatlko :) padajce z gory moze kolor jasno zielony lub zwykly bialy, najlepiej jak znajdziesz sobie jakis fajny obrazek i zrobisz go w 3D tak chyba najszybciej sie nauczysz bo robiac z glowy to szybko sie nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siŕ z opini▒, ┐e mo┐esz z t▒ scenk▒ zrobiŠ wszystko co sobie wymyÂlisz.

JeÂli oczekujesz propozycji to proszŕ bardzo: dooko│a poustawiaj koliÂcie kolumienki, najlepiej ze ┐│obieniami z │adnymi bazami, rzucaj▒ce cienie na ten okr▒g│y postument. Sferŕ umieszon▒ wewn▒trz szeÂcianiku umieŠ na jakiej podbudowie, w niektˇrych starych koÂcio│ach mo┐na zobaczyŠ wolnostoj▒ce kropielnice, niech sobie te kolumienki stoj▒ce dooko│a rzucaj▒ cienie, jeszcze jakie Âwiate│ko wewn▒trz sfery, jak pisali przedmˇwcy, opary a potem szczegˇ│y.

OczywiÂci │atwo jest to komu wymyÂlaŠ jak sam tego nie robi a ma punkta zaczepienia. W ka┐dym razie to ustawienie kamery i plan mi siŕ podoba i s▒ to na pewnoe dobre pocz▒tki do robienia rzeczy wielkich.

Pozdrowienia, powodzenia:):D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mógłbyś to trochę rozbudować. Te kolumny, o których pisał trzy budziki, to może być dobry pomysł. Gdzieś widziałem tutka o robieniu kolumny dorynckiej:) może zbuduj na bazie tej sceny jakąś małą świątynię. Jak tak to widzę:) Tak sobie przysiadłem do maxa i może coś w tym stylu zrobisz?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności