Skocz do zawartości

Pojazd 3D: P-51D Mustang


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystaj▒c z wolnego czasu w pracowni w Pa│acu M│odzierzy (i lepszego ni┐ w domu sprzŕtu:D) postanowi│em sobie zrobiŠ P-51 (yeah:d). Narazie kad│ub.

 

OczywiÂcie to nie znaczy, ┐e zawieszam prace nad rowerem:) (rower w domu, P51 w PM:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm co prawda ja jestem na etapie ogona (jeszcze nie zrobilem updata ale jzu dorobilem kilka pierdol.. jakos ta owiewka mi nie podchodzi, tak samo twoj ogon niewiele ma wspolnego z p-51d ;) tj ladnie obrysowany z boku ale ogon nie wchodzi w tej wersji po takim luku, wiem jakie masz blueprinty - one maja blad;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zamiast skupiac sie na tak dokladnym wymodelowaniu obiektu (jak najbardziej zgodnym z oryginalem - kto z was wie jak naprawde wyglada taki mustang na zywo??) zrobilibyscie jakas ciekawa scenke z nim. Same, nawet wykonane swietnie modele, po jakims czasie sie po prostu nudza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że coś lipnie mi to idzie:|. Jakoś kaszani mi się cała siatka i wogole.... nie wiem czy sobie tego akurat nie darować i nie zacząć czegoś innego. Dzisiaj zrobiłem skrzydełka i poprawiłem ten łuk tatecznika ale nie zdażyłem wyrenderować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze coraz wiecej samolotów sie tu pojawia. P-51 nie jest moim faworytem niestety, wiec i nie wiem czy jestes bardzo dokładny w tym modelu. Zdaje, się, ze owiewka jest lekko koslawa, konkretnie ramki przedniej czesci owiewki. no i zdaje się, ze troche inaczej w rzeczywistości wygladaja kolektory spalin. No, ale to rzeczy do poprawienia......

jedynie przód kadłuba wg mnie wymaga przemodelowania;(

 

http://www-rcf.usc.edu/~nagle/p-51-mustang.jpg

 

tu widac dokładnie jak wygladał. Mozliwe, ze Ty to tez zrobiłeś, ale na tych obrazkach tego nie widac:))

 

Pozdrawiam

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności