Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Hummer


Plain

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio otrzymalem na forum opiernicz :) od mojego kumpla ze nic nie zamieszczam i sie obijam wiec trzeba zaczac dzialac. Oto proba zrobienia hamerka niestety nie znalazlem zadnych rzutow hamera wiec robie go ze zdjec ktore znalazlem w necie i troszke z pamieci :D. Oto z czego korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widze ze trzeba Cie zmobilizowac to jest ok :) Malo masz tych rzutow ale narazie idzie CI dobrze. Sprobuj poszukac rzutow innych w necie to CI pomoze ... gdzies na sieci byl fajny tutek o modelowaniu hammera low poly...jak znajde linka to Ci wrzuce. Pracuj Pracuj bo wiem ze ma byc cos wiecej niz sam hammer :p .Czolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma update\'u, wiec moze ja zamieszcze obrazek:) Oto co zaznaczylem roznymi kolorkami:

1 słupki z przodu w hummerze biegna równolegle do szyby, cały dach jest węższy niż dół samochodu

2. To wyciecie na migacz z przodu powinno byc po tej stronie co zaznaczylem szersze i jest tam coś jeszcze. Tylko nie wiem co [rotfl2]

3. Te rowki na masce... Ten który idzie po skosie ma różną wysokość z tylu maski i na początku, a ten prosty (niższy) jakos dziwnie ci sie kończy przy szybie.

 

I jeszcze maska powinna schodzic w dół i jest lekko wygięta. U ciebie jest prosta...

A poza tym drzwi, ale to myśle że jest na razie prowizorka, wiec sie nie czepiam:)

 

No to by było na tyle,

pozdrawiam i czekam (coraz mniej cierpliwie) na update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności