Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Narodziny Afrodyty


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednej z dzikich plaż, w cieply i sloneczny dzien sposrod morskich fal wylania sie piekna bogini Afrodyta. Kladzie sie na paisku i zaczyna odczuwac i poznawac nasz cudowny swiat....

 

Witam!!!

 

Po dlugich rozmyslaniach zdecydowalem sie dolaczyc do bitwy. W poprzedniej nie starczylo mi zapalu i mam nadzieje, ze w tej edycji mi go nie zabraknie.

 

Za temat wybralem sobie "Narodziny Afrodyty". Jak bedzie wygladac scena: mniej wiecej napisalem to we wstepie (choc sam jeszcze nie jestem pewien co do wielu rzeczy). Nie bede nikigo oszukiwal i powiem, ze chcial bym to zrobic w prawdziwie playboy'owski stylu :). Najwieksze obawy mam co do wymodelowania twarzy Afrodyty bo jak mi nie wyjdzie to bedzie to najbrzydsza bogini we wszechswiecie :)

 

Szkicu nie bedzie ale juz niedlugo wstawie model ciala (bo juz nad nim pracuje).

 

Pozdrawiam innych uczestnikow bitwy i zycze powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak obiecalem tak tez robie. oto wstepny modelling ciala bogini :) jest troche niedociagniec np. plecy i palce u nog bo tego jeszcze nie zdazylem zrobic

 

bede wdzieczny za kazdy komentarz na temat zaokraglen mojego modelu. licze na wasza krytyke i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde .... wszyscy macie racje! Zgadzam sie ze dupcia jest nie taka i inne rzeczy tez nie. Nogi specjalnie skrocilem bo wydawaly mi sie za dlugie :) i tu znowu uklon w wasza strone zaiste jest to Joanna Dark, niestety innych referek nie mam a szukalem juz kilka razy i nic co bo mi pasowalo nie znalazlem. Czekam teraz na pomoc od Mastera bo z jego wypowiedzi wynikalo za moze sie podzielic jakimis referkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

oj tam, pozycje to takie tam odchodzą że głowa mała... sam napisałeś że w plejbojowym stylu chciałbyś zrobić scene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

rozumiem rozumiem, polecam jakąś książke o anatomi bąć strone, duze tego w sieci wiec pewnie problemu ze znalezieniem nie bedziesz mial. a co do tyłów pci pieknej to polecam poślady nicole kidman z filmu kubricka "oczy szeroko zamkniete". I_D_E_A_L_N_E są, wiecej, piękne! Pięknie, piękne! Ideał kobiecych pośladredsów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Dzieki uprzejmosci kolegi Mastera Kielbastera moglem zaczac modelowac nowe bardziej realne cialo do prawdziwych fotek. Co wyszlo sami zobaczcie.

 

Prosze was o wytykanie mi bledow, tylko tak dosyc sprecyzowanie jesli mozna :) Mi sie wydaje ze biodra sa troche za duze, nogi jakies chyba za chude a reszta to sam juz nie wiem bo mi sie juz w oczach przewraca od tego wpatrywania sie w monitor.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności