Skocz do zawartości

Online guides do wersji 5,1


goral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale mi nie chodzi o dokumentacje tylko jak sama nazwa mówi "Online guides" czyli przewodnik po softimage w wersji html. Miałem coś takiego jak uzywałem wersji 4,2..służy to m.in. do pomocy w modelowaniu. Jest tam wyszukiwarka szukanych problemów i rozwiązania do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz podac linka do wersji 4.2??

bo ja ciebie tez do konca nie rozumiem, w dolaczonym helpie w xsi masz swoje guides(ten twoj przewodnik po xsi), ktore sluzy do pomocy miedzy innymi w modelowaniu, masz tam tez wyszukiwarke problemow, rozwiazania problemow, wszystko ladnie opisane, sprawdzales to wogole?

a zreszta po co ci to online, skoro masz to offline razem z xsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz podac linka do wersji 4.2??

bo ja ciebie tez do konca nie rozumiem, w dolaczonym helpie w xsi masz swoje guides(ten twoj przewodnik po xsi), ktore sluzy do pomocy miedzy innymi w modelowaniu, masz tam tez wyszukiwarke problemow, rozwiazania problemow, wszystko ladnie opisane, sprawdzales to wogole?

a zreszta po co ci to online, skoro masz to offline razem z xsi

 

nie mam linka bo to jest tylko do płatnej wersji. Jasne że to sprawdzałem. a ten przewodnik o którym mówie to nie jest online tylko offline- "online guides" to tylko taka nazwa..Wiem że w wersji 5.1 jest pomoc ale w wersji 4.2 to było na osobnej płytce bo zajmuje ponad 500MB i trzebabyło doinstalować po instalacji programu wiec nie możliwe żeby to było to samo co help w wersji 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności