Skocz do zawartości

[poszukuję] Blueprinty auta


harylog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jako że dopiero zaczynam swoją przygodę z grafiką 3D chciałbym stopniowo sprawdzać swoje umiejętności i zdobytą wiedzę przy modelowaniu auta.

 

Jako że jestem posiadaczem pewnego modelu, ubzdurało mi się wymodelować akurat ten, a nie inny model auta. Problem się pojawił przy przeszukiwaniu internetu, nigdzie nie ma blueprintów do "mojego" autka.

 

Dla osób które jeszcze to czytają, już wyjaśniam co to za auto:

Renault Megane 1996r Hatchback

 

Najważniejsza jest dla mnie karoseria, ale czasem zdarząją się rysunki techniczne razem z danymi dotyczącymi silnika (w moim przypadku 1,4e) oraz podwozia.

 

Jeśli ktoś potrafiłby mi pomóc w znalezieniu bluprintów tego autka, byłbym na prawde wdzięczny.

 

P.S. na http://www.the-blueprints.com już sprawdzałem.

P.S.2 Dołączam fotke auta.

redrenaultmegane_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no, nie wymagam niczego. jesli sie znajdzie to super, jesli nie to trudno. poprostu mam takie auto i dla mnie sa ogromne roznice miedzy cabrio a HB. niby podobne a jednak nie ;-) Pisalem juz nawet do firmy Renault ale odpisali ze nie udostepniaja takiej dokumentacji. Moze pomysleli ze chce doklande rysunki techniczne auta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. widze że jest jednak pare osób zainteresowanych moim problemem. bardzo to mile i jestem ogromnie wdzieczny. Bluprinty od kr3tza sa prawie idealne. Tzn. juz tlumacze ;-) Sa do modelu 1999r. Przednia maska jak łatwo zobaczyć zdecydowanie się różni. Wiem wiem, pomyślicie "jakiś idiota-fanatyk", no ale co poradze, mam model 1996r a nie 1999r. Jeszcze raz dziekuje za starania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności