Skocz do zawartości

Model Jachtu


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś, kto dokończy model jachtu, oraz dopracuje go od strony graficznej. Oczywiście chodzimi o uzyskanie jak najbardziej realistycznego wyglądu. Linki poniżej pokazują zaawansowanie prac sprzed kilku dni i starsze, brak najnowszych

link1

link2

link3

link4

link5

link6

link7

link8

 

Będzie trzeba wykonać również render z ludźmi na pokładzie, (posiadam 2 modele)Jeśli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt [email protected]

lub gg: 9898309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czy dojdzie do tego ożaglowanie i olinowanie? jeśli tak to czy projekt przewduje render wersji portowej (żagle sklarowane) czy przy pełnych żaglach (np: w bajdewindzie na pełnym morzu)?

 

a tak z ciekawości co to za łódka?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacht na kotwicy u wybrzeży morza śródziemnego. Ale najpierw trzeba zrobić próbne rendery z takielunkiem i ludźmi na pokładzie, chodzi o właściwe przedstawienie proporcji jachtu w stosunku do ludzi, to jest ważne. Trochę będzie trzeba pewnie poprawić kadłub, bo to mój pierwszy model poza tutkami, ale to nie jest takie ważne jeśli z teksturami nie będzie problemu. A później tekstury/shadery i rendery. Jeśli ktoś dysponuje modelami ludzi, to też się przyda. Nie dysponuję zdjęciami ani rysunkami, ponieważ jacht nie istnieje. Proszę przysyłać oferty na moją skszynkę. Na wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć tu na forum, lub proszę je kierować na maila.

Jest w formacie .max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że trochę mnie dziwi brak oddźwięku, przecież to, co proponuje wcala nie jest trudne do wykonania. Wychodzi na to, że nikt na całym forum, kto miał troszkę do czynienia z maxem nie chce sobie troszkę dorobić.

 

Rendery z ludźmi nie muszą być w bardzo dobrej jakości, wystarczy średnia jakość. Bardzo dobra jakość musi być samej łódki, nawet nie trzeba robić krajobrazu, wystarczy woda, jeśli to wiele, może być nawet bez wody. Jeśli chodzi o wygląd i dokończenia takielunku, to ja dostarczam rysunki, zdjęcia jachtów podobnych, katalogi okuć jeśli trzeba i wszystko, co potrzebne, roboty nie jest wiele. Nic tylko brać.

 

Oferta ważna do końca tygodnia.

Każdy, kto się zgłosi otrzyma odpowiedź czy jest zaakceptowany, czy nie. Zrobiłbym to samemu, ale nie mam czasu, a sporo musiałbym się jeszcze nauczyć żeby zrobić wizualizację dobrze. Piszcie [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności