Skocz do zawartości

scena 3D: Kasztanowy ludek


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Kris_R

Chodzi ci o jak największy realizm? Yyyy..... ?? no dobra.

Więc na początek sugestie...

ŚWIATŁO DO WYMIANY!!!

No i teksturki... to dopiero rozgrewka... brakuje kolorów, kanałów specular i bump... jeszcze trochę do ideału... nie będę zciemniał

 

Oby tylko trochę.

Jedyne co mi się podoba to liść który nie pasuje do reszty bo faktycznie przypomina realizm.

Do roboty człowieku, jeszcze kawałek pracy przed tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny a kompozycja wymiata naprawde dobra.. mogeling.. no co tu do modelowania miałeś nie za dużo :) nio jakby sie uparło to by i sie zrobiło taki model kasztnaka żę by wymatał no ale.. poc o .. otoczenie teraz jest znacznie lepsze... zmień podoże... ta texturka jest za mała.. i za duzy bump... i dofa masz dość dziwnego :/ zostaw narzie dofa w spokoju ( głebia ostrości ) zrób to później... zrób porządne oświetlenie... jakiego renderera uzywasz? jak sie nei znasz na gi to chętnie pomożemy... ja proponuje renderer brazil bo sam go używam i jakbym miał pomuc to tylko do niego bo na innych sie mało znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam standardowego rendera z maxa ale mam juz brazil tylko nie umiem sie nim za bardzo poslugiwac. Jesli chodzi o dof to tez slabo mi wychodzi. w tym przypadku czesc glebi zrobilem recznie w photoshopie bo lipnie wychodzilo w maxie. Slyszalem ze pomocny jest plugin X-dof ale nie mam go jeszcze. czekam na kolejjne wskazowki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś to zrobić w scanline to daj tam sky light plus jakieś światełko z cieniami ray trace z multipler np na 0.5 W menu render- enviroment włącz logarythmic exposure control. Jeśli chodzi o brazila to nic na ten temat ci nie powiem bo nie wiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności