Skocz do zawartości

Hercules 9100 - nie chce dzialac w openGL


gregus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam maxa 4.26 pod win 2000 pro.

Ostatnio kupilem herculesa 9100, zaistalowalem stery catalyst 3.7 pod win 2000 i max nie chce sie uruchomic w trybie openGL. Pod directx dziala, ale to kicha bledy z odswiezaniem itp., na rive tnt 2 byly podobne bledy z directem ale opengl dzialal.

Czy sa jakies stery specjalnie pod maxa lub poprawki do oryginalnych?

Prosze o pomoc, bo przeszkadza mi to w pracy, przedwczoraj modelowalem cos prostego i musialem zrobic 2 restarty maxa.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ja mam radeona 9700 i nie mam problemow

hmm obejrzyja czy na stronie producenta nie ma jakis updatow catalyst jest reference driver moze ma pare niedociagniec ( chyba noramlaka w wypadku kart z chipami ati ) jak juz mowilam sprobuj na stronie producenta moze oni znalezli juz odpowiedz na twoj problem

 

pare linkow mozwe ci cos pomoga

 

hercules display drivers 7.93 for xp 2k

 

hercules control panel

 

tu pare pytan dotyczacych problemow z radeonami i kartami ati i nie tylko mozesz i tu cos dla siebie znalezc

 

techsupportforum

 

driver info

 

hercules drivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery herculesa dzialaja, jeszcze dokladnie nie sprawdzilem, ale max sie uruchomil w openGL i mysle ze bedzie dobrze.

Jednak linki nie dzialaja, nawet odnosnik ze strony herculesa do ftp nie dziala, ale udalo mi sie znalesc odnosnik z innej strony ktory zadzialal. Nie wiem czemu tak sie dzieje skoro link jest wlasciwie taki sam jak ten podany przez ciebie MeG. Widocznie cos pozmieniali na ftp, tylko smieszy mnie to ze inne strony maja aktualne informacje, a strona firmowa nie.

Plik ze sterami to 3DPRS_2KXP_783, moze sie komus przyda.

A oto link: ftp://ftp.hercules.com/video/exe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba panowie nie popisaliscie sie specjalnie, na ftp\'a herculesa przez linki ze strony trudno sie dostac bo max userow ustawionych na ftp jest 100 i gdy tylu jest na serwerze nastepni nie sa wpuszczani, wiec lepiej chyba sprawdzic niz ferowac wyroki o tym czy linki dzialaja, z drugiej strony to faktycznie obciach ze tylko 100 userow moze wejsc jednoczesnie na ftp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności