Skocz do zawartości

Scena 3d- szuler


RK

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu nie mogłem wrócić do tej sceny (mam mnóstwo pozaczynanych projektów i zwykle kiedy znudzi mi się jeden przerzucam się na inny). Główna geometria skończona (wiem, nie ma butów) - pora na detale.

 

cowboy.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak zrobisz fajne teksturki, to będzie ciekawie:) Przy taki zbiliżeniu kolta, będą musiały być szczegółowe. A otwory w bębni mógłbyś zrobić:D Jakie chesz zrobić otoczenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz- oprócz dziur w bembenku dokładnie wszystkie pozostałe elementy są identyczne jak w kolcie US Navy z 1817- nic nie dodałem ani nie ująłem (wliczając nawet śrubki na podbiciu rączki) :) Inna rzecz że podobno nikt normalny nie strzelał z takiego gnata trzymając go w jednej ręce, a juz na pewno nie nosił dwu- normalnie był to zestaw pistolet plus strzelba... ale to już nie wyglądałoby tak filmowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety białe tło zabija detale- w finalnym powinno być lepiej. Zmieniłem parametry światła żeby tylko podkreślało twarz a największy kontrast dawało na ręce najbliżej widza- dzięki temu wzmacnia się (mam nadzieje) wrażenie głębi. Oczywiście mimo zapowiedzi nie udało mi się skończyć go wczoraj- nadal brak detali płaszcza i tekstury dłoni. Żeby dodać trochę dynamiki użyłem czegoś takiego :

 

 

cowboy2.jpg

 

i chyba podobnie rozwiążę to w finalnej wersji chociaż szkoda mi detali... C\'est la vite :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie... Nie, nie będzie animki- moje sumienie nie zniosłoby tego ciężaru ;) (mówiąc szczerze- jeszcze nie czuję się na siłach). Myślę raczej o umieszczeniu postaci na karcie do gry (asie) albo o daniu komiksowego tła z wielkim, czerwonym napisem \"BANG !\" w tle. Postać była wymyślona właśnie na plakat i chyba zostawię ją do plakatu.. chociaż...pomysł jest ciekawy... cholera... no i narobiłeś...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mówiąc szczerze \"testowałem\" tylko na plastikowej zabawce i wychodziło mi że ostatni paliczek kciuka powinien być równoległy do płaszczyzny palca wskazującego. Zobaczymy- jak będzie źle wyglądać po poprawce tekstur to po prostu nakłamię i powyginam mu paluchy. Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności