Skocz do zawartości

Pojazd 3d:stary autobus


giegiel

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem rzuty starego autobusu (teraz bylby to mikrobus ale wtedy autobus) w automobiliście.postanowiłem go zrobić jst prawie skończony jeszcze tylko szczegóły (min.śróbki na kołach) i powinien być skończony no i tekstury.Mam 2 pytania jak zrobić render w brazilu w tonacji czarno-białej??Jakie otoczenie zrobić??może jakaś mapka HDRI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mapke hdri hmmmm ale to nie jest czesc otoczenia jej sie nie uzywa zazwyczaj do tego zeby zrobic 3 plan ona sie przydaje tylko do uzyskana ladnego efektu z reszta obiektow w scenia wiec jesli wsadzisz mapke dasz taka kamere lub widok ze ona bedize w tle to efekt bedzie nieciekawy najlepiej by bylo jakbys zrobil otoczenie sam ale pewnie ci sie nie chce sproboj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apdejt!!Wymyśliłem scenerie bardzo prosta ale mój komputer to nowa maszyna nie jest!!Będzie stał na ulicy obok jakiejś fabryki.Zrobie w tej ścianie duże brudne okna i walne cegiełki na niej!!pytanie 1:Co to i jak wywalić te białe cuś na szybach??Teksturka szyb to brazilowe szkiełko.Pytanie 2:Jak robić teksture brudnych okien??Pytanie 3:Skąd wziąść teksture muru i oteksturować ten mur??pytanie 3:Jak zrobić czarno biały render albo jak zrobić z tego rendera czarnobiały w ps 7.0??Pytanie 4:gdzie jest drugi autobus na forum??Dzięki za odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!poprawie opony!!A tymczasem apdejt.Okna będą poprawion słup (w przyszłości lampa) też.te białe na szybach to były odbicia brazilowego szkła!!teraz zrobiłem po prostu przezeoczysty standardowy maxowy materiał.Co z tamtymi pytaniami??prosze o odpowiedź bo wtedy szybciej skończe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności