Skocz do zawartości

To już VI MEETING MAX3D.PL we Wrocławiu!


tweety

Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?

    • 7-8 października 2006
      7
    • 14-15 października 2006
      20
    • 21-22 października 2006
      7
    • 28-29 października 2006
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Z racji tego, że Knysha i Deu... eee... Drakula (damm!) stają się powoli pełnoprawnymi wrocławskimi studentami i z racji tego, że już dawno zlotu nie było postanawiam że rozpoczynamy przygotowania do spotkania pod nazwą:

MEETING WE WROCłAWIU

(EPISODE VI)

 

Niestety z racji tego, że czasu na organizację niewiele a i część osób chciałaby po prostu posiedzieć przy bro, spotkanie paintballowe odkładamy na inny termin.

 

Jak zwykle spotykamy się pod pręgierzem na wrocławskim Rynku:

 

94781-7111.jpg

 

 

i jak zwykle oferujemy długie rozmowy o Maxwellach, vray'ach, Mentalach i innych badziewiach, o wyższości Maxa nad Modo i Mayi nad Blenderem (albo odwrotnie), oraz o ostatnich dziwnych zajściach na forum. ;)

 

 

A więc do dzieła! Sprzedawajcie puszki (po coli), rozbijajcie skarbonki, pożyczcie od mamy, babci, cioci, wujka, psa, chomika, słowem musicie tutaj z nami być!

 

Zadne wykręty nikomu nie pomogą! Zadne paplanie w stylu

 

"nie mam kasy, bo sobie karte graficzną kupiłem",

"nie moge bo mam bilet na koncert Ich Troje",

"nie moge bo leżę na Oddziale Intensywnej Terapii"

 

Pamiętajcie! Znajdziemy was wszędzie! Strzeżcie się!

 

:D :D

 

 

**************************************************

 

 

Zlot w terminie

14-15 października 2006

 

grupa wrocławska:

miejsce spotkania: pręgierz na rynku wrocławskim

godzina: 17:30

 

grupa spoza wrocławia (dojeżdżająca):

miejsce spotkania: dworzec główny PKP

godzina: 17:00

 

całość spotyka się w pubie Mleczarnia (chillout nie ma tylu miejsc i żądają kaucji)

 

 

a oto lista osób z podziałem na miejscowych i amiejscowych:

 

Wrocław:

tweety

misiekhc

Drakula

Vorek

rowr

pikSar

Knysha

kannu

SUPER_OkO

Plastique

Badyl

Barcisz

maras

asblaze

Salvator

uncle

SSn4k3

Agent_74

Pawel Lipka

 

***************************

Reszta świata:

KLicek + brat

jaras

hcpiter3d

Junior

Leru

kome

thorgal

krzyhhh

chveti

Z-Brush

Badyl

Kim Bo

AGmakonts

Kliment woroszyłow

Shogun

Lacedemon

 

 

Proszę ludzi spoza wrocka o potwierdzenie swojego udziału w meetingu i wysłanie mi PMa o której będą we wrocku.

 

pamiętajcie, że do godziny 17:30 wszyscy powinni być już we wrocku.

noclegi to sprawa indywidualna :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok, tylko, ze proponuje teraz wicej piwo, albo cos mocniejszego (wszak jakby nei oblac pierwszego semestru :)) i proponuje tez knajpe w kotrej nie bedize samych facetow jak ostanio heheh:) pozdro

 

edit: o dzizys, jak ktos sie doczyta co napisalem wyzej to juz mu piwa wystarczy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicuch: Leru ostatnio spał u miśkahc więc porozmawiaj z nim. poza tym Knysha i Deus mają swoje stancje we wro więc może przekimają ciebie na jedną nockę :)

 

hcpiter: godzinka? powiedzmy ok 18 w rynku. bar? tutajmoże byćmały problemik. jak macie jakieś propozycje to walcie. z mojej strony polecam PracOFnię.

 

nielot: spoko. póki co wygrywa 14-15 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajny poczatek topiku :]

 

Jeszcze nie glosuje, bo nie wiem dokladnie kiedy bede we wro i z kim / kiedy bede chodzil na browar :P W kazdym razie postaram sie byc. Chociaz... jak macie zamiar gadac o grafice 3d to ja podziekuje :P

 

Co do nocowania - Knysia ma stancje, a ja akademik na podwalu :P Ale jakby Klicek juz kompletnie nie mial gdzie mieszkac, to moge popytac po znajomych :)

 

 

 

EDIT: Shit - nie wiem czy bede mogl 14-15 :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deu... Drakula (damm!): masz dwie opcje do wyboru:

 

1. przyjeżdżasz na zlot i jest fajnie

 

2. nie przyjeżdżasz - my idziemy do ciebie - Szpital na ul. Traugutta zyskuje kolejnego klienta...

 

wybór należy do ciebie :]

 

hcpiter: no to wpisuje was na listę :] (lista opublikowana zostanie w przyszłym tygodniu)

 

Shogun: a spróbuj się nie pojawić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro, zlot we Wro.

 

A może się pojawię ? :] Jeszcze zobaczym jak z terminem i kasą będę stał. Jak obie te rzeczy mi podpasują to napewno się z Wami coli napiję :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybywać przybywać :) i szybko się decydować żebyśmy mogli za wczasu zrobić rezerwację w jakiejś knajpce.

 

Ja jeszcze nie wiem czy fizycznie będę na zlocie, a przynajmniej nie na całym, zależy jak mi zajęcia wypadną.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tweety pierwsze co zrobilem to pogadalem z Miskiem ktory mi zaproponowal ze e/w moze mnie przekimac :) ale niechcialbym sie zabardzo nikomu zwalac na glowe, po 2gie roznie to bywa wiec jakbys byl tak mily i rzucil okiem tam za jakims cenami za 24/h w jakims hoteliku malutkim naprawde był bym wdzieczny :) po 2gie prawie na pewno wezme brata w plecak ;))

 

Nielot jak by bylo gdzie to po zlocie mozna sobie pomodelowac LOL ;)

 

Deus aka Drakula spoko majonezik super by bylo jakbys tam kawalek podlogi skolowal :D e/w ile kosztuje wynajecie pokoju w akademiku ? bo w szczecinie kiedys kimalem wlasnie w akademiku ;D

 

 

Dopisujcie mnie i brata :D

 

btw licze ze jakos polukamy jeszcze w miedzy czasie ten piekny wrocek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

2. nie przyjeżdżasz - my idziemy do ciebie - Szpital na ul. Traugutta zyskuje kolejnego klienta...

 

Ode mnie ze stancji na Traugutta mam baaaardzo blisko, wiec moze Cie odwiedze ;)

 

 

Bede chocby skaly sraly, chocby mi nogi i rece poucinali, chocby sie III wojna swiatowa rozpoczela :D

 

Termin dowolny :)))))

 

edit:

 

pogadam ze wspołlokatorami, mysle ze nie byloby problemu kogos przekimac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - miejsca w akademikach kosztuja w granicach 20-50zl. Nie wiem, czy dadza Ci teraz akademik, bo poczatek roku jest i beda scieme walic ze nie ma miejsc (tak samo sciemniali mi w czerwcu, a jakos jednak sie cos znalazlo i jeszcze widzialem ze kilka innych pokoi jest pustych), ale sprobuj jutro zadzwonic pod numer informacyjny polibudy: (071) 320 26 00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisac mnie, i caspika(jego ze "?") i moze predatora(tego tez poki co z "?"). Widze ze teraz bedzie pooooootezna ekipa :P. E sluchajcie tak mi sie przypomnialo Deus(tj. Drakula) i reszta "kociakow",no eee wiecie... nie boicie sie ich brac ze soba?? :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. skoro taka ekipa jest, to moze jednak warto by o tym paintabllu pomyslec ? Nie zebym nalegal - tak tylko pomysl rzucam

 

Drakula: Deus miał to załatwić, ale nie wiem jak mu poszło 13.gif

 

ale na serio:

krótki rys historyczny: pomysł paintballa powstał bodajże w kwietniu 2006. przez ponad dwa miesiące ludzie składali deklaracje, pisali na forum i zbierali kasę na wyjazd.

mimo tego długiego okresu stan ekipy wynosił tylko 60%

 

inną sprawą jest obecna temepratura (znowu parowanie masek), negocjacje z firmą przewozową (nie wiem jak teraz w roku szkolnym jest z Autokarem) oraz z Gut'em od paintball'a (terminy ma dość napiete i z tego co pamiętam należałoby składać rezerwację z zaliczką jakieś 2-3 tyg wcześniej).

 

po prostu znając userów max3d.pl nie da rady zorganizować rozgrywki paintball'a w kilka dni 13.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYJADĘNA BANK

Bede chocby skaly sraly, chocby mi nogi i rece poucinali, chocby sie III wojna swiatowa rozpoczela :D

 

 

wypić bro z knysią , mkk3a , vorkiem, tweetim , deu.. eee... drakulą ;) i wszystkimi:) dać obiecanego kopa w d. lerciowi :) (oby był)

i w ogóle dać buzi wam wszystkim xD

 

jeszcze tylko kwestia noclegu ( myślę że u slizgi'ego się uda )

no i może w końcu załatwię sobie koszulkę meetingową :cool:

 

co do terminu to obojętnie... ale byle wcześnie .. ;) żeby śniegu nie było :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wieczorami.... eh znowu ten meeting i znowy trzeba bedzie chlac ten bro i znowu trzeba sie bedzie nawwalic i jakies kufle rozwalic...standard 8] ehh no coz..ja oczywiscie sie zdecyduje z dnia na dzien ale termin mi jest obojetny jak zwykle..ale zawsze cos moze wypasc po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności