Skocz do zawartości

Adobe After Effects - problem z jakascia po eksporcie


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam AE 6.5 i niezly problem.....

Mianowicie... wyplowam z MAXa plik z parametrami PAL-D1 (niekompresowany AVI) a nastepnie laduje do do AE z kompozycja otwarta z takimi samymi parametrami tzn PAL-D1/DV nastepnie eksportuje plik jako niekompresowany AVI i jakosc jest znacznie gorsza.

Dla porownania plik po lewej to ten z MAXa, plik po prawej to ten po eksporcie z AE w ustawieniach jest wszystko OK a ja nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A to dziwne... a czasami nie wlaczyles przy exporcie z AE do avi thousends of colors (standardowo ustawione) zamiast millions of colors? No i czy czasem jak exportowales z maxa do d1 to material nie byl z interpolacja?

 

Ale tak prawde mowiac to nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. Napewno jak wrzucisz sobie z maxa do ae pojedyncze klatki np. png to napewno tego problemu nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij tak dla sprawdzenia Ctrl+F na zaimportowanym avi do Aftera

i sprawdź jak wygląda sprawa z polami. Jak renderowałeś z Maxa to pełnopolowo czy nie? Wyłącz intelace

i wyeksportuj jeszcze raz. Zwróć też uwagę na konwersję pomiędzy yuf a RGB. Zobacz jak to jest też

z plikiem .mov z kodekiem tiff bez kanału alpha. A tak przy okazji to jest w PAL robione? Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aviki i generalnie pliki ktore nie sa w klatkach AE potrafi zaimportowac uzywajac tylko jednego fielda - po prostu z tego co pamietam jest to deafult - zeby to zmienic klikasz na interpret footage i klikasz separate fields- off, Rozwiaze to Twoj problem - co mowi, khe, khe, stary dziadu.

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności