Skocz do zawartości

Dublujace sie dzwieki w cubase SX


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w cubasie, otoz dubluja mi sie dzwieki, jak widac na nutach, mam podpiety keyboard przez midi i sterowniki asio (kxdrivers). Jak sie tego pozbyc??

 

 

zrzut:

4995b02c9cc00993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to nie do cubase'a :/.

 

tu nie ma co "rozkmniac" same nuty sa proste jak konstrukcja cepa(gorzej jak ci dochadza rozne dziwne znaczki jak arpeggia etc.) w kazdym razie przeszkadza, dzwiek jest oczywiscie inny niz pojedynczego uderzenia, no i w partyturze to tak wyglada ze az strach na to patrzec, a kasowanie jednej za druga mi sie nie widzi. A potrzebuje czasami nutki rozpisane na jeden instrument zebym mogl na goraco dopisac drugi, a nie jestem geniuszem zeby pamietac wszystkie uderzenia do kazdego instrumenty przy kilku minutowych utworach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie do cubase'a :/.

 

tu nie ma co "rozkmniac" same nuty sa proste jak konstrukcja cepa(gorzej jak ci dochadza rozne dziwne znaczki jak arpeggia etc.) w kazdym razie przeszkadza, dzwiek jest oczywiscie inny niz pojedynczego uderzenia, no i w partyturze to tak wyglada ze az strach na to patrzec, a kasowanie jednej za druga mi sie nie widzi. A potrzebuje czasami nutki rozpisane na jeden instrument zebym mogl na goraco dopisac drugi, a nie jestem geniuszem zeby pamietac wszystkie uderzenia do kazdego instrumenty przy kilku minutowych utworach.

 

a probowales po prostu opcji "Delete Doubles"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany - musialem polaczyc dwa pierwsze sloty prologa z epilogiem(w kxdrivers) i w opcjach cubase'a wybrac jako aktywny slot ktorys z tych dwoch(domyslnie wszystkie sloty aktywne). i tyle(u mnie to bylo 14 lub 15)... Dzieki temu nie mam juz tez "blokujacych": sie dzwiekow w edirolu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności