Skocz do zawartości

Problem: jakość drukowanych zdjęć


Nikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pewien problem.. A raczej pytanie..

Otóż.. Moja dziewczyna robi sobie remont w pokoju, chce sobie na śćianie powiesić w antyramie nasze wspolne zdjecie.. Bardzo prosila zeby byl to rozmiar mniej wiecej jak 4 kartki a4. Uparła się co do jednego zdjecia ktore ma rozmiar 2592x1944 i waży 1.07 mb. Jest Ono delikatnie rozmazane ale Jej to nie przeszkadza bo bardzo ladne.. :D

Rozchodzi sie o to że nie wiem czy zdjecie o rozmiarze 2592x1944 gdy wywołamy gdzies w drukarni na wielkosc 4 kartek a4 nie bedzie jakies rozmazane bardziej albo jakos brzydko nie wyjdzie.. Czy Jest mozliwosc dopasowac specjalny rozmiar zdjecia w Photoshopie..? Np Powiekszyc jego rozdzielczosc nie psoc przy tym fotografii... ??

Da sie tak zrobić.. ?? Jak tak to prosil bym o pomoc i napisanie mi w jaki sposob i jakie wymiary musila bym dać..

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czyli chodzi ci o rozmiar A2 -42cm x 59,4cm do druku daje 300dpi z tego by wynikalo po skomplikowanych obliczeniach 4961x7016 ale chyba nie bedziecie tego ogladac z odleglosci 10 cm:) ja powiem tak jak nie mialem czasu to drukowalem czasem rodzielczosc 800x600 na formacie 50x70 :) choc jak chcesz miec super wyrazne to zwieksz sobie do takiej rozdzielczosci i wydrukuj u siebie fragment z tego i zobaczysz jak to wychodzi (albo podglad w skali 1:1) generalnie mysle ze mozesz to smialo druknac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności