Skocz do zawartości

Błędny import pliku 3ds


michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

zassałem do testów modelik autka 3ds. Przy próbie otwarcia go w studiu wszystkie elementy zachowuja sie jakby miały różnie zdefiniowane osie xyz. Auto wygląda jakby wyszło spod lokomotywy..Model otwarty w innych programach zachowuje sie poprawnie..Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Michał a nie masz pugina do archicada? Można wtedy model z archicada zapisać bezpośrednio do .mxs , wlasnie probowalem i otwiera sie w studio bez problemu, tyle że nie z każdego pliku archicada się udaje bo czasami wywala jakiś błąd :) Dlatego podarowałem sobie studio i renderuje z maxa :)

 

Gdy masz ten plugin to można też render zapuścić bezpośrednio z archicada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano to "czasami" to w moim przypadku jakieś 85% ;] Hindus=> w tym problem, że większość ładnych modeli dostępnych w sieci to 3ds których archicad nie czyta i w związku z tym chciałem je importować bezposrednio do maxwell studia..zassałem sobie nawet takie cudo jak quick3D - converter z myślą o konwersji plików do *obj ale o dziwo on tez otwiera co bardziej skomplikowane modele 3ds jako totalnie rozpieprzone.... chyba zacznę zbierać na 3dstudio..;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności