Skocz do zawartości

Fusion 5 wywala


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. często tak mam, że przy próbie zrobieniu czegoś przy pomocy pluginu to wywala mi program bez żadnego kominukatu. w sumie bardzo często się coś wiesza ten soft. może jakieś specjalne wymagania są?

mam X700Pro Radka, duala Intel Pentium R 2.8 , 1 Giga DDR2. pracuje na Windzie XP z SP2 no i najnowsze drivery mam do karty graf.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To pewnie wina pluga. Czy to nie są przypadkiem bety Krokodove? Miałem z nimi sporo problemów i skończyło się na ich wywaleniu. Natomiast wtyczki pochodzące z After Effects działały mi ładnie (pomijając kilka problemów z Reel Smart Motion Blur). Teraz jeszcze pytanie, która wersja Fusion? 5.0 ma masę błędów, wiesza się i muli, natomiast po zainstalowaniu patchy i z update'owaniu softu do 5.02 nie ma takich problemów.

 

Ze sprzętem mogą być jakieś problemy, ale za słaby na pewno nie jest, mi ładnie chodzi na niec słabszej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jest to tez wina sterownikow lub moze poprostu Fusion nie lubi radkow co jest w sumie malo prawdopodobne. Pamietam ze ostatnio bylem zmuszony pracowac w Fusion na zintegrowanej karcie graficznej to soft mi sie wywalal nawe przy rozwinieciu menu nie wspominajac o maskach i kluczowaniu. Jesli chodzi o radki to nie moge jednoznacznie powiedziec czy to faktycznie to poniewaz od zawsze mam karty nvidia.

 

Chodz mimo ze Fusion w pelni supportuje plugi AE moze byc tak ze poprostu jakis mu nie podejdzie, raz sie z tym spotkalem tyle ze zawieszal pogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na radku (9800 Pro) i dosyć ładnie chodzi, więc przypuszczam, że to akurat nie jest tutaj problemem. Zresztą może być tak, że jedynie plugin załadowany do pamięci powoduje niestabilność programu. Kiedy miałem betę Krokodove Fusion się sypał podczas malowania i robienia masek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na karcie nVidii, zainstalowałem wersje 5.02 Fusiona i dalej wywala. Kiedyś używałem plugina o nazwie SteadyMove z AE to działało elegancko a teraz (na nowszych wersjac Fusiona) coś nie bardzo chce mu się działać. Jak zaznacze plugin, wrzuce na Time Line i dam play to progam zamyka. Przy innych pluginach (dodatkowych) też czasami wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności