Skocz do zawartości

Jakich monitorów używacie??


Mistic Gohan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no chcieli profi monitorow to prossze ja cen nie dyktuje (niestety :( ) najlepszy jest fzit artykulu o tych monitorach ze i tak standardowe sa lepsze i tansze tyle ze miesca zajmuja duzo ... mi to nie pprzeszkasza mam 2 tez to zre miejsca troche ale co tam mi wazniejsze ze obraz ladny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bacry thx za obrone czasem mozecie kupic uzywane dobre monitory jesli jakas firma splajtuje albo kupuje niowy sprzet trzeba sie poprostu zorientowac co gdzie i kiedy tyle ze jest jeden problem oni zwykle sprzedaja monitory po 20 stuk itd ( w sumie od czego sa aukcje internetowe ;) ) czasem poprostu chca sie pozbyc balast i oddaja za darmo

mozna sie za ogloszeniami rozejrzec czy ktos sprzedacnie chce itd ..

co do ijamy to strasznie glosne sa :( milam sprzedalam koledze choc obraz maja ladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiyama Vision Master Pro 454. Może profesjonalny nie jest, ale chyba więcej mi nie potrzeba.

Na poczatku denerwowały mnie dwa poziome paski, łączenia \"płatów\",

które posiadają ponoć wszystkie trinitrony (widać je na jasnym tle),

ale po jakimś czasie człowiek zaczyna ich nie zauważać. Poza tym posiada nie-idealną ostrość w rogach,

którą trudno skorygować mimo sporej możliwości konfiguracji.

 

Poza tym polecam ten monitor :)

 

...

Aha, to jest 19\"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam monitor oparty o kineskop trinitron z tymi \"drucikami\". W sumie można się przwyczaić:)

Obraz mam wreszcei płaski i ostry. Wcześniej miałem 14\":D

Właśnie niedawno go kupiłem - Dell 17\" (Model P790)

Za 250zł:) Jak się dobrze poszuka to naprawde można tanio kupić jakiś monitor:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że są ludzie, którzy próbują te linie na flatronach cifem i innym świństwem wycierać/zeskrobywać, powodując nieodwracalne zniszczenia [lol]

Albo oddają do reklamacji bo myślą, że to usterka.

 

A wracając do tematu:

Philips 107B (strasznie ciemny - muszę gammą sterować) i Brilliance 109P - super monitor - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam monitorek 17\'\' philipsa 107 T4 z light frame 3, mozna naprawde bardzo rozjasnic a do tego ma ladne kolorki, 86Hz przy 1024x768 (tak jakos nie standardowo) i ostry obraz, jedyne co mi sie nie podoba to jego \"tylko\" 17\'\' co nie pozwala na prace w wiekszej rozdzielczosci niz 1024x768 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy na syfnym lgf900p (sorki za okreslenie ale po prostu nie polecam i nie bede tracil na niego miejsca...) a w domku Mitsubishi DIAMOND Plus92, co do domowego - zadnych zastrzezen bardzo ladny i ostry obraz... (a ostrosc i tak duzo zalezy od karty graficznej) i jak dla mnie tez najwazniejsze jest zeby po nocce nie piekly oczy a nie miejsce na biurku,

BTW gdybym mial wolne srodki w budzecie tez bym sobie sprawil drugi :) tylko jakis mniejszy 17\" moze...

 

hehe tesaurus to twoj domowy sprzet czy z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności