Skocz do zawartości

Błyszczący lakierowany metal


Yarek68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na poczatku drogi z maxem, więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Chciałbym zrobić czarny, błyszczący lakier na tym pokazanym elemencie, lakier ma być czarny i biały. Narazie wystarczy czarny. Moje próby spoczęły na załączonym obrazku i efekt jest mizerny. Nie posiadam vraya i brazila, renderuję maxem8. Proszę o nieodsyłanie do "szukaj", bo szukałem, ale nie znalazłem. Proszę o pomoc. Sprawa pilna. Bardzo dziękuję za pomoc i wszelkie próby pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety odsyłam do szukaj ale poprzez google:

 

Peugeot307.jpg

 

TUTAJ znajdziesz to o co prosisz.

 

na przyszłość radzę na spokojnie podejść do tematu i poszperać tematów pokrewnych. nie masz vraya, czy innego renderera? masz mental raya na pokłądzie. chcesz lakier? wpisujesz car paint i po sprawie.

 

czy naprawdę to takie ciężkie do zrozumienia?

 

[edit]

pamiętaj, też że dobre odbicia zależą wyłącznie od dobrego otoczenia. ni mniej ni węcej: skopiesz studio skopiesz metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Reborn

witam ja mam problem a to z tą stronąhttp://mxmgallery.maxwellrender.com/highest_download.php?category=1&page=1&mode=0&id=227

 

zalogowałem się, pobrałem materiał i w folderze były takie oto pliki Perforated sheet 02.mxm, Perforated sheets-02.jpg, Perforated sheets-02 inverted.jpg, ti.ior. Patrzeci na końcówki pierwszego i ostaniego. Nie wiem gdzie to dać :P

Pliss o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności