Skocz do zawartości

NOWY LAYOUT STRONY


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

 

Kilka komentarzy a propos nowego layoutu strony:

 

LOGO: spox - jak najbardziej mi się podoba, ostre, proste i wpadające w oko

 

KOLORY: no cóż Adek, ja zostawiłbym poprzednią tonację - była łagodna dla oczu, teraz ta pomarańczowa nie za bardzo komponuje się z resztą. Więc - PLIZ - wróćmy do poprzedniej. (nie stosujmy tu zasady - jeśli nie może być lepiej, niech będzie inaczej :) )

 

 

CZAJNICZEK:- KTO UKRADŁ CZAJNICZKA!? Czajniczek był sweet, chcę powrotu czajniczka (naprawdę !)

 

proszę o komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się ,że jest to kwestia przyzwyczajenia. Kolory muszą być ostrzejsze. Poprzednia kolorystyka była beznadziejna.

 

Jest to narazie zmiana kolorystyki. W momencie gdy znajdę więcej wolnego czasu będę pracował nad zmianą struktury strony ...

 

Wiem ,że jest to duży szok bo kolorystyka i styl strony zmienił się na \"future\" ...

 

rozmawiałem z wieloma osobami co do tego posunięcia - bardzo im się podobało i gotowe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad newsami troszkę myślałem ... jak je zrobić najlepiej ...

 

stworzyłem całkowicie nowy systtem newsów z komentarzami na mysqlu oczywiście, odchudziłem stronę z niepotrzebnych elementów graficznych.

 

Stwierdziłem ,że powinien być widoczny najpierw tytuł nowinki, data jest mniej ważna ... tak jest wszędzie ... może kolorystyke tych newsów zmienić ... no nie wiem ... w tej chwili jak dla mnie lepiej się czyta newsy, zdecydowanie lepiej widać podział newsów ...

 

przyzwyczaicie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie teraz jest o wiele lepiej. Zresztą mówjąc szczerze gdyby ta strona była nawet różowa z czarnymi napisami to i tak była by to moja ulubiona stronka bo jej niewątpliwym powerem jest jej treść i to ile się z niej nauczyliśmy i jeszcze nauczymy. Kawał dobrej roboty.

p.s Jak nie będzie koszulek z logiem max 3d to mi babcia na drutach wydziarga. [lol2]

pozdrawiam wszystkich i nie marudzić [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolorystyka Oki ale nie przy takim układzie - słusznie Adek, że zmienisz layout....

 

a jesli chodzi o newsy - ja chce zmiany !!!! na stare albo poprawienie tych bo na Macu mam waskie pionowe paski z każdym wyrazem w innej lini.... jakis bug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności