Skocz do zawartości

Samolot:Hawker Hurricane


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiggles, masz narazie mało zrobione więc radzę ci zrobić ten model od nowa z wykorzystaniem rzutów od Lucasa, bo te twoje w porównaniu z nimi są naprawdę beznadziejne, a do tego znacznie się różnią od oryginału... albo jak nie chcesz zaczynać od nowa to dopasuj bryłę którą teraz masz do nowych rzutów :) powodzenia [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggles, a jednak [cfaniak] profil powinien wyglądać mniej więcej tak, jak na rysunku pierwszym a mam wrażenie, że u ciebie wygląda tak jak na rysunku drugim... więc najlepiej pokaż siatkę splajn skrzydła to się odczepię (albo doczepię jeszcze bardziej :]) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack :D

 

Wiggles, ekhm jakby Ci to powiedziec :] widziales Ty kiedys w zyciu taki przekroj skrzydla?? bo ja jeszcze nigdy :)

 

ps.

Na tej stronie masz fajne zdjecia (zwlasza kokpitu :D) wiec chyba nie masz problemu z referkami ??. O ile mi wiadomo to przekroj powinnien byc zblizony do tego 1 na rysunku Loozacka :)

 

popraw to koniecznie !:), znajdz plany gdzie masz przekroj skrzydla :) bedzie latwiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaa

nooo mam cos dodac??? No ładnie qrcze. szkoda,z e bez ogona i reszty:)) Moja rada: dodaj owiewke. wtedy kadłub nabierze konkretnych kształtów i bedziesz mógł złapać proporcje. Doczepiłbym sie do końcówek skrzydeł, ale...........co mi tam:))

Widac sporo pracy.........nie najgorszej

 

pozdro

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności