Skocz do zawartości

odwracanie animacji


Gość Cougar2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i nie chce zasmiecac forum watkiem ktory juz moze kiedys byl, poszukalem troche w postach ale nic nie znalazlem. Strasznie czas mnie nagli wiec prosze o pilna odpowiedz. Jakim programem moge odwrocic gotowa animacje albo sekwencje plikow [tga, jpg itp.] ? Chodzi mi o to ze mam animacje np. otwierajaca sie szuflada, a chce ja zloopowac tak zeby szuflada sie otwierala i zamykala w ten sam sposob, zeby pozniej w odtwarzaczu z funkcja loop uzyskac plynne przejscie filmiku w filmik? I czy da rade to zrobic w jakims malym darmowym programie? Nie mam czasu sciagac kombajnow typu premiere, w czwartek musze oddac gotowe filmiki. Pracuje w maxie, da rade to zrobic np. w video post?

 

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To moze Cinepaint (OSS)? Nie chce strzelic babola, chyba jest glownie do retuszu postklatkowego, a co jeszcze potrafi to nie wiem. Jakby cos, to jest dostepny tu: cinepaint.sourcrforge.net

Jesli to nie jest to (czyt. nie da sie w nim tego zrobic co Ci potrzeba), to sorki.

Przynajmniej probowalem... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc, juz dalem rade. VirtualDub + Ram player. Wystarczylo przekonwertowac spowrotem do pojedynczych klatek w Vdubie a pozniej otworzyc w Ram playerze w odwrotnej kolejnosci [mozna w setupie ustawic w trakcie wgrywania plikow od ostatniej klattki do pierwszej]. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności