Skocz do zawartości

Minibitwa 8: Stacja benzynowa


bartonfink

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wykonanie dobre (a nawet bardziej) ale jest parę niedociągnięć jak np. zbyt mała odleglość tego ...(kolejny polski wtraz który wyleciał mi z głowy) z dystrybutorami od sklepu wzgledem tego z szynami na samochód :d

 

 

sorry za słownictwo na poziomie podstawówki :D (bez obrazy Kacper :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bedzie to doskonała icspiracja dla sceny tła pod moje AM'y bardzo mnie to cieszy. Ubolewam tylko nad nieliczną frekfencją moze sie to rozkreci zobaczymy trzymam kciuki

Modeli całkiem ok prosto czysto i na temat ;) nie wiem tylko czy jak na wieksza stację bo z warsztatem to ten daszek skromny nad dystrybutorami nie jest za mały ale to tylko takie drobne przemyslenia me ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, poprzednie Twoje pracki byly lepsze... wysil sie bardziej pliz. straciles vene ;(. kilka przykladow :

1 kabelki, na ktorych wisza lampy maja chyba wiecej poly od calego dachu nad automatami od colo-benzyny.

2....... nie, jednak to calkiem dobry model ;)

tak sobie mysle... fajnie by bylo abys zrobil super pracke chodzby z 2ch powodow:

1 dla siebie

2 dla innych uzytkownikow, np ledyra, zeby im pokazac z czym to sie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek-> myslalem o tym i mysle nadal, zdecyduje na samym koncu (wszystko zalezy czy bede potrzebowal tych kilku dodatkowych scianek , czy nie)

 

ftorek-> tez sie nie moge doczekac robienia teksturek :) (dzieki )

 

ledyr-> nie czaje , klarowniej prosze ;)

 

damusTo-> no z tymi bitwami ciezko ale miejmy nadzieje ze sie rozkreci. Jest jeszcze sporo czasu i temat tez ciekawy. Modelik idealnie pod folio.

Co do daszku i stacji. Nie jest ona wcale duza . Z zalozenia jest to mala stacja benzynowa w malym miasteczku. Polaczona jednoczesnie z warsztatem . Sporo jest takich w stanach.

 

KLICEK-> dobre bo durze ;)

 

kurt_hectic-> nie przewiduje kiepskiej pracki. Czasu jest na tyle zeby piescic tekstury w nieskonczonosc.

 

Dzieki wszystkim za comentsy

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.dla innych uzytkownikow, np ledyra, zeby im pokazac z czym to sie je.

Ej knut_heretic dlaczego sam się nie wysilisz i nie pokażesz nam tego. Skończ z tą sraczką słowną "ziom" i przestań krytykować innych. Dobre rady = konstruktywna krytyka. Twoja krytyka = rady poniżej pasa. Obrażając nikomu nie pomagasz.

 

barton_fink - Twoja stacja bardzo mi się podoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr-> nie dalo Ci do mysleni to jak sa ustawione dystrybutory(tzn gdzie maja przod ) ? :)

narazie weze maja po tej samej stronie bo to sa obiekty instance - ale na koncu jeden waz bedzie z prawej drugi z lewej - i 2 autka spokojnie sie zmieszcza przed nimi

 

nie buj zaby bedzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie - skoro zamochod podjezdza z drugiej strony niz ledyr moowi (czyli od zewnatrz jakby) - przydaloby sie zeby daszek byl troche bardziej wypuszczony - coby podczas tankowania nie kapalo na glowe w razie deszczu :)

 

tak czy siak - mi sie podoba i tak bardzo :)

 

a nawiasem - tak dzisiaj rano przypomnialo mi sie: 'barton fink siedzial tyle i niepisal nic - barton fink, byl, z nowego jorku' :D

 

paosoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności