Skocz do zawartości

referencje wody


DaveBorck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, poszukuję referencji wody, dokładnie clipów filmowych nagranych w macro z dużą szybkością od 100 klatek -do tysięcy klatek na sekundę. Może być na przyklad przedmiot spadający do wody albo lecący strumień wody,albo fale, albo rozbryzgi itp. Nie chodzi mi o zdjęcia bo tych znalazłem w necie całą masę a wideo jakoś trudniej. Jakby ktoś się kiedyś natknął to z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

daveborck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za fatygę Kris ale to niestety nie jest takie proste, ponieważ potrzebuję czegoś o dosyć dobrej jakości. Nie chodzi mi o HD ale tak generalnie to pal by styknął:) więc you tube odpada a stocki są za drogie. No a dodatkowo 3 na 4 z filmów które jest w sieci dotyczy przekłuwania balonu napełnionego wodą. Owszem wygląda widowiskowo, ale wolałbym bez balonika. Chociaż może za dużo wymagam i trzeba se będzie wodę samemu sklecić. Ale nie lubie męczyć się z cząsteczkami:(

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach! Ja zrozumiałem, że chodzi o referkę! (jak w temacie)... a tu chodzi o pełny footage slow_motion. Hmm.. z tym faktycznie może być problem.. ale mam małe obejście na około dla Ciebie. Jeśli uda Ci się dorwać jakąś kamerkę to nakręć taki strzał z wody o jaki Tobie chodzi (a najlepiej kilka i wybierz najlepszy)... a następnie przy pomocy programu Re-Timer (Real_Viz) zwolnij całość... soft potrafi sam wrysować precyzyjne międzyfazy. Poszukaj info w necie o tym programie. Myślę, że może Cię zaintersować. Dzięki temu przy odrobinie pracy uzyskasz taki materiał jaki chcesz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności