Skocz do zawartości

Self Portrait


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu to skonczylem:).Na podstawie olowkowego szkicu ktory przez to ze nie posiadam narazie skenera odrysowalem go pod podkladka tabletu.Szkic byl taki maly olowkiem.

sepo.jpg

 

Tutaj czysty obrazek prosto spod pedzli najpierw Photoshopa a potem Paintera.

sp_car_01.JPG

 

A tu po zmianie kontrastu i jasnosci i odrobiny ostrosci:).

sp_car.JPG

 

A tutaj jeszce szybki speed:) i tak zaraz wrzuce go do speedowego thredu:).

Robilem go dzisiaj rownolegle z dokanczaniem karykatury dlatego dam go z nim:).Painter.Szkic w szopie szkic slaby kolory mi sie nawet podobaja.:)

gun.JPG

 

Dowidzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Big THX BigL i Lander!!

 

Szkoda ze tylko Wy sie odezwaliscie.Ale coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:).Co do obrazka to musze powiedziec ze to pierwszy od dawna z ktorego jestem naprawde zadowolony:).A co do rozwijania sie dzialu 2d to przez to ze przylozylem do tego niejako reke bo przeciez co jakis czas cos postuje to przez to ucierpialo na tym moje 3d bo od miesiaca nic sensownego nie zrobilem ale nie zaluje bo sie chyba troche w 2d podcwiczylem jak i w cyfrowym tak i analogowym:).

 

Nom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno to wyszło :) Może kilka rzeczy bym dopracował... zwracam uwagę np. na matowe włosy... przeważnie sa tam jakieś bliki swiatła. Za to prawa strona twarzy (na rysunku) i światło w tamtym miejscu to strzał w 10! Tło mnie trochę nie przekonuje... dość twardo wyszło w zestawieniu z resztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!!Trzy budziki Giorgione Kris!!

Cos malo sie osob odezwalo ale jestescie znawcami tematu:D wiec comment od was jest jak 100 innych.:D.Zgadzam sie z uwagami dotyczacymi szyj i wlosow moglem nad tym troche jeszcze posiadziec:).Aha co do tla to zamiezony taki sychy surowy kontrast miedzy cieplym gladkim ryjem:D.Mi sie podoba:D

 

pozdro. i dorzucajcie tez swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow BigL super ale jadnak wygladasz troche jak chinczyk ale ja cie nie widzalem wiec co ja moge wiedziec:).

A tutaj dwa zdjecia ktore sobie zrobilem w sobote:) kozystajac z okazji ze mialem do dyspozycji aparat:) HP PHOTOSMART 850:wow::D:cool: muhahaha!!

Taki troche nie uczesany:D debilna fryzura.

1.JPG

2.JPG

Pewne podobienistwo mozna zauwazyc chyba:).Aha jak by co ten z podobnym oswietleniem co malowany to tylko zaaranzowany do pomoc przy rozpoznawaniu podobienistwa dla Was nie kozystalem z niego przy malowaniu poniewaz i tak malowany jest juz dawno a zdjecie z soboty.

Ide to wrzuc do zdjeciowego threadu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności