Skocz do zawartości

Poszukiwany grafik 2D do Magicznego Miecza


pawel559

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu pierwszy raz.Poszukuje grafika 2D do projektu Magiczny Miecz.Robię ją za free ,i nie będzie żadnych wynagrodzeń.Jest to próba przełożenia gry planszowej na komputer.Gra jest głównie oparta o skany,ale i tak potrzeba tam kilka rzeczy takich jakkostka menu itp. (wyjaśnie później).Magiczny Miecz to klon bardziej znanej gry planszowej "Magia i Miecz".Proszę o szybkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam jestem tu pierwszy raz.Poszukuje grafika 2D do projektu Magiczny Miecz.Robię ją za free ,i nie będzie żadnych wynagrodzeń.Jest to próba przełożenia gry planszowej na komputer.Gra jest głównie oparta o skany,ale i tak potrzeba tam kilka rzeczy takich jakkostka menu itp. (wyjaśnie później).Magiczny Miecz to klon bardziej znanej gry planszowej "Magia i Miecz".Proszę o szybkie odpowiedzi

 

Nie wiem czy obserwowales kiedys ten dział, ale na tym forum wymaga sie szczegółów, napisz kim jestescie, na jakim jestescie etapie (jakies screeny, renderki, "skany :D" ) :)

 

Tutaj jest całe mnóstwo takich projektów takze nie licz na to że napiszesz ze robisz gre i wszyscy bede chcieli sie dołączyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy obserwowales kiedys ten dział, ale na tym forum wymaga sie szczegółów, napisz kim jestescie, na jakim jestescie etapie (jakies screeny, renderki, "skany :D" ) :)

 

Tutaj jest całe mnóstwo takich projektów takze nie licz na to że napiszesz ze robisz gre i wszyscy bede chcieli sie dołączyc :)

 

Co tu dużo gadać.Programuje sam.Chcę przenieść gre planszową nakomputer.Ma to być gra 2D.Chcę zrobić możliwość gry wieloosobowej.Gra jest oparta o skany kart ,planszy itp. Wszystkie skany posiadam.Chcę ją stworzyć i udostępnić za free sam jestem fanem Magicznego Miecza.Najlepiej przydała by się osoba która grała w planszową wersje.Narazie jest zrobione plansza ,1 postać, kilka przedmiotów,przewijanie planszy,kostka i pare kart zdarzeń.To co już zrobiłem można pobrać z http://www.susel.arrakis.pl/MM_1.0.zip(po włączeńu gry trzeba wcisnąć enter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności