Skocz do zawartości

Transforming Verticles i co dalej?


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Moze powinienem ten topic umiescic na forum finalrendera ale mam nadzieje ze tu odpowie mi wiecej osob. Mianowicie sprosta scene (dopiero 15% calej pracy) chcialem zrenderowac fr\'em. Na scenie jest narazie basen (z raytracem) i jeszcze kilka boxow. Zostawiajac kompa na noc z wlaczonym fr i nastepnie wstajac komputer caly czas \"transformuje verticels\". Mam ath 1.2 z gf1 i 256ramu wiec chyba jakies postepy po 8 godzinach w scenie z zaledwie 26k face\'ow powinno cos sie ruszyc? Teraz ciarki mnie przechodza ile bede musial renderowac skonczona scene. Powiedzcie czy to normalne ze to tyle trwa, czy przy fr jest pokazany postep renderingu, moze ma to zwiazek ze zlym scrackowaniem fr\'a.

 

PS: gdzie sie zmienia parametry wszystkie fr:)

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam!!

 

Nie wiem czy mnie kumasz ale fr to nie jest jakis zwykly render pierw zeby renderowac co kolwiek nim musisz uzyc map typu fr . Poniewaz fr to zestaw map . Wiec jezeli chesz zmieniac jakies opcje to wlasnie w opcjach mapy albo w frglobals :)

 

A ze tyle ci renderowalo marne 25k :] to dziwne :] moze masz bledy w mapce mialem tak samo jak zle nalozylem dirta na obiekt i zmienilem mapke a potem powiekszylem ilosc polygonow meshsoothem :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba moj problem polega na czym innym. zrobilem nowa scene, umiescilem na niej shpere o standardowych ustawieniach i nalozylem na nia teksture fr rowniez o standardowych ustawieniach, zalaczajac jedynie niewielka mape na bump i diffuse. u opcjach rendera oczywiscie zmienilem production i draft na finalrender (a moze tego nie trzeba robic?) i zrenderowalem scene na 320x240. po 45 minutach oczekiwania i wpatrywania sie w napis transforming vertices pisze tego posta z kolejna prozba o pomoc:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności