Skocz do zawartości

Minibitwa 8 - opuszczona stacja


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - aby odpocząć od ciufci i ze zwgledu na troche wolnego czasu - tez wystartuje poraz pierwszy w bitwie

Moje ostatnie wypociny

Sorry za jakość ale za długo radiosity sie liczyło i pojechałem na małej ilości sampli

 

stacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ty to vrayem renderzyles? Nie podejrzewalbym cie brazilowcu :P

Fajnie, ale czego sie po Tobie innego spodziewac Wymiataczu :)

Jak masz jeszcze pare tri wrzuc pare beczek, jakies drzwi od samochodu, opony, butelki. Zakladam ze potrzebujesz uwag i nie skonczyles modellingu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to vrayem renderzyles? Nie podejrzewalbym cie brazilowcu :P

Fajnie, ale czego sie po Tobie innego spodziewac Wymiataczu :)

Jak masz jeszcze pare tri wrzuc pare beczek, jakies drzwi od samochodu, opony, butelki. Zakladam ze potrzebujesz uwag i nie skonczyles modellingu :P

 

Yo

 

Nie - jakoś nie mam ani tego anio tego - rederowałem z radiosity - co do tri to raczej już nic nie dorzuce bo i tak juz mam ponad 4000 wiec bede musial jakies scianki pousówać - a co do ilości tri to na moje kolejne bitwy powinny iśc w new geny i miec limity dużo większe moze nie na tri ale na txt bo co to za limit jedna txt 1024 na 1024 ?? takie limity były pare lat temu - no chyba że zakładamy ze stacja bedzie w rts'ie i bedziemy ją widzieć z kilkunastu metrów - bo chyba nie do ftp - ale spoko ja się nie znam :)

 

Poraszka - znowu mi poprawiłes humor z mało chińskimi obiektami :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstura ładna :)

 

Bro, mam małe pytanko - w jaki sposób uzyskałeś taką jakość obrazu w wievporcie? Ja jadę na materiale "standard" i wievport "faces" i bez siatki to naprawdę mało widać lol :)

 

Jakbyś mógł mi pomóc to byłbym wdzięczny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstura ładna :)

Bro, mam małe pytanko - w jaki sposób uzyskałeś taką jakość obrazu w wievporcie? Ja jadę na materiale "standard" i wievport "faces" i bez siatki to naprawdę mało widać lol :)

Jakbyś mógł mi pomóc to byłbym wdzięczny :)

pozdrawiam

 

Jedynie zmieniam w Customize/Preferences/Viewports/Chose Driver na DirectX9

i Customize/Preferences/Viewports/Configure Driver na:

 

jakosc.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

o fajnie tu mi się też podba moze nawet bardziej ;), betnik qu, reszta zbyt maciupka zeby siędopatrzeć ale z odleglosci wyglada równie ql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro, nie pokazuj takich rzeczy jeszcze, inni też chcą powalczyć, a tu wchodze sobie na forum patrze i widze to... i po co mam dalej sie męczyć skoro już wiem ze przegrałem :D chociaż z drugiej strony jednak jest cień szansy ze nie skończysz na czas :d i teoretycznie mozna próbować dalej :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej - pokazalbys troche wiecej shotow i zblizen - bo teraz troche ciezko sie o detalu wypowiedziec

 

z dalsza robi naprawde swietne wrazenie - kolorystyka sie podobac

 

ale troche brakuje czegos na asfalcie - jakis powycieranych 'znakow poziomych' i innych gadzetow - po prostu troche pusto...

 

popa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzięki za kometarze - dziś max jutro wrzuce ostatni update - ze wzgledu na braki czasu :) (wiem wiem Poraszka w tym momecie pewnie cie rozbawiłem) dużo nie zmieniłem od ostatniego opdate'u

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - cieszę się ze sie podoba - mi jak zwykle nie bardzo - ale zawsze tak mam jak dłużej przy czymś siedzę :)

 

łał... pieknie...

 

mam pytanie, jak Ty to tak ładnie zmapowałeś?

 

Bardzo łatwo - model zmapowany jest z kilku małych txt które się zapetlają w poziomie a niektóre i w pionie - wtedy nie tracisz za bardzo na jakości a możesz wykożystać ją wiele razy - no i zyskujesz przez to duzo miejsca - ale pewnie to już wiesz :) więc nie wiem po co to tłumaczę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności