Skocz do zawartości

Sztorm i śnieg nam nie straszny. Trojmiejski zlot #3 nadchodzi


illy

Ktora data najbardziej ci odpowiada;p  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora data najbardziej ci odpowiada;p

    • 24-25-26 Listopad
      1
    • 1-2-3 Grudzien
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Coby za dlugiego wstepniaka nie pisac...

 

zlotul4.jpg

 

Dobra chwila minela od ostatniego zlotu, ale czas rozmyslac o kolejnym.

Zapraszamy wszystkich Trojmieszczan, sasiadow oraz ludzi z Polski na kolejny, trzeci juz z rzedu zlot na Polnocy.

 

Chwilowo mysle o przelomie listopad - grudzien, coby w jakiejs knajpie nad morzem wypic grzane wino (Leru i Shogun pija hierbate).

 

Jako ze poprzednio przyjechala reprezentacja z Wroclawia, tym razem zapraszamy Warszawe. Ale nie myslcie ze reszte Polski pominiemy. Kto chce, ma ochote siedziec w pociagu i lubi mniej normalna czesc polskich grafikow - to zapraszamy.

 

Nad atrakcjami jeszcze pomyslimy. Wstepnie wpadlem na pomysl:

- zoltar arena

- karting

- bowling extremalny

- od bidy turbogolf

 

 

Tak wiec nie ma co sie rozpisywac tylko zapraszam do meldowania sie i decyzji o dacie :0

 

A moze jeszcze jakas fajna imprezka sie trafi ;p

 

PS; Leru powiedzial ze przyjedzie. Hehe.

 

 

Lista obecnosci:

 

Z-Brush (Szczecin)

krzyhhh (Bydgoszcz)

Matti (Szczecin) o ile ktos jeszcze pojedzie

thorgal (Gospodarz)

George82 (Gospodarz)

illy (Gospodarz)

 

 

 

 

EDIT:

 

dodalem sonde. Niby 3 dni, ale stawiamy glownie na SOBOTA,NIEDZIELA.

Liste aktualizuje na biezaco wiec prosze sie deklarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam tylko nadzieje ze ekipa z trojmiasta nie da tym razem P.L.A.M.Y !!

Licze rowniez na to ze Shogun jako ze nie zjawil sie na ostatnim trojmieskim zlocie, a mieszkal wtedy w gdansku, tym razem sie zrechabilituje i sie pojawi - mimo iz mieszka w Warszawie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0d razu sie usprawiedliwe: pracuje na nocki z piatku na sobote i z soboty na niedziele (wracam kolo 18 do domu); wiec jak w tych godzinach bedzie do klops :P, zrobcie gdzies na 12 w poludnie to zaszczyce Was swoja obecnoscia gdzies na 2h :] ;), bo pospac tez musze jakos no nie.

Trudno, najwyzej na 4 zlot sie zjawie, bo wstyd ze zaledwie pare kilometrow obok Trojmiasta mieszkam a ani razu nie bylem :(; ale bede z Wami duchem :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

To ładnie zabawita, ja myslalem, ze jakies "chamskie przytupy" ;) i wsio, a widze plany sa szerokie... Niestety musze zrezygnowac w przedbiegach, to 1/3 mojej pensji, przed swietami nie dyrydy...:(

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thorgal : w razie czego ..plz.. trzymaj dla mnie miejscówkę ;) i nie wyganiaj dziewczyn ;)

 

co do kasy to imo 100zł to max... ( dojazd x2 + życie + picie)

 

co do terminu to się postaram dostosować... byle był to w weekend i nie pokrywał się z jakimiś maturami czy coś Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze ja bylbym za jakas dodatkowa rozrywka.. np jakis zoltarek albo cosik

 

ps. zapomnialem ze ja w weekendy studiuje... :(

mi pasuja terminny inne niz te co sa podane ponizej

 

2006.XI 18/19

2006.XII 2/3

2006.XII 16/17

2007.I 6/7

2007.I 13/14

2007.I 20/21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: załóż sondę z terminami. jako doświadczony życiem organizator (hehe) mówię że to jedyny w miarę rozsadny sposób na dowiedzenie się kto demokratycznie jest za jakim terminem.

 

poza tym spisuj na bieżąco ludzi kto się deklaruje. potem lipa będzie straszna :]

 

aha: jakby co to ekipa z wrocka się jeszcze namawia, ale musimy znać konkretny termin (zajęcia/praca etc.), żeby podjąć męską decyzję :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem ankiete. Oczywiscie 3 dni to w razie gdyby ktos chcial wczesniej wpasc badz nie mial wyjscia. W razie czego przyjmiemy. Ale glowne dni to sobota->niedzziela.

 

Co do listy, to jest w pierwszym poscie. Acz malo osob sie jeszcze zadeklarowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu widac że brakuje Wam Tweetiego

dwóch organizatorów i nie są zgodni

 

 

ale pkt za szczerość

 

 

jak to dwoch.. ja nic nie wiedzialem o zlocie:eek::eek::eek: dowiedzialem sie dopiero na forum :confused:

 

 

illy mysle ze po swietach bedzie najlepiej.. bedzie wiecej czasu na zebranko kasiorki i wogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności