Skocz do zawartości

Szczecin


happy-angel

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim jestem ze Stargardu Szczecińskiego i pracuje w mayce juz prawie pol roku. Jestem ciekaw jak duzo ludzi zajmuje sie 3d w Szczecinie i czy jest takas mozliwosc wymiany doswiadczeniem albo zrobienie jakiegos wspolnego porojektu albo zorganizowac spotkania.

 

Pisac: Jaki soft i ile lat siedzisz w nim

i gdzie sie uczysz albo pracujesz.

 

To zaczniemy odemnie :)

 

Maya ~6miechow

US: Edukacja Tech-Inform

 

Prawie jak spotkanie AA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja znam jednego kolesia od maya ktory mnie wlasnie w to wkrecil :) wlasnie jakies takie spotkanko by sie przydalo jakby tak sie uzbieralo minimum 5 osob to by bylo dobrze :D

 

A taki projekt chodzi mi o jakas animacje bardziej zawansowana tylko po to zeby czegos razem nauczyc sie :) chociazby pracy zespolowej ale o tym jeszcze jest za wczesnie mowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ze Szczecina, chętnie bym się pouczył od bardziej zaawansowanych, bo sam mogę zaoferować niewiele. Bardziej lubię pracę w 2d, ale grzebałem swego czasu (jakieś pół roku) w max'ie. Gdyby było organizowane jakieś spotkanie to chętnie bym sobie podpatrzył jak to robią inni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy

 

Z-Brush

 

veri_jr

 

Bylo by dobrze zrobic jakis ogolny zarys tego spotkania. Fajnie by bylo zebrac troche wiecej ludzi i pomyslec np. nad zrobieniem jakiejs animacji. Wtedy bys my mogli bardzo aktywnie wymieniac sie doswiadczeniem i zdobywac nowe np. w pracy zespolowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to Kołobrzeg jest niedaleko Szczecina :)

 

Chciałeś info to masz :)

max - 2,5 latka

podstawy zbrusha i mudbox ;)

 

Osobiście preferowałbym tylko jakiś zlot w tym mieście, projekty to już mozna przy okazji omówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowla...poprosze o konkrety i ewentualne sprostowanie kto moze a kto nie moze. Poniewaz widze samych przedstawicieli pci meskiej zatem faceci w tym wieku nie moga "nie móc", wiec wstydu chlopaki nie robcie :D

 

Lista przedstawia sie w nastepujacy sposob:

 

Mr. Funky

Happy Angel + znajomi (znajome?) :D

Masater - ?

Matti

Ardeni - ?

Veri_Jr

SWRSC

Lookash

Jimmi Hendrix, znaczy sie Klicek - ? :D

Łyse jajo, czyli ja :)

Osoby ze znakiem zapytania proszone o okreslenie sie.Zatem poki co sobota, Mezzo o 17 stej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

I jak zwykl imprezka a ja wjeżdzam ze szczecina ..... : ) pocieszające jedynie jest to że z dziewczyną :D z drugiej jednak strony ją mam na codzień, a ekipa zbiera się w Szczecinie po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie ostatni :)

 

Ale za to po raz ostani jako po raz pierwszy! To jest historyczna chwila ktora wszyscy tworzymy... :D

 

Tak serio to im wiecej ludzi sie pojawi na pierwszym sopotakniu i to jakie beda dysusje i owoce tych dyskusji od tego zalza powodzenia wszystkich kolejnych. Wiec koniecznie trzeba sie stawicz jak najliczniej i w jak nalepszej formie zeby cala Polsa byla pozniej zazdrosna o to jakie jest Szczecinskie CG community :>

 

PS: Jazda za podreczniki i odrabiac lekcje z Maxa, Zbrusha i etc...

PSS: Kto zrobi na jutro rezerwacje w mezo? Zeby nie bylo zonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności