Skocz do zawartości

Rysunek w Painterze: Małżeństwo z problemami


wuka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A widac, ze sa malzenstwem, a nie smutnymi ludzmi czekajacymi na pociag, skloconym rodzenstwem, blizniakami zrosnietymi biodrami...? ;)

 

Nie mowie, ze obraczki to najlepsze rozwiazanie, ale nie est tragicznie. Gorzej jest chyba w bitwie z tymi napisami na scianach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czy muszą je zdejmować? Mogą tylko trzymać w palcach, obracać, czuć ich ciężar, ale nikt na trzy cztery nie zdejmuje obrączek.. no może w afekcie, ale oni są wyraźnie podłamani.

 

Tak się tego uczepiłem bo pierwsze wrażenie miałem bardzo dobre, świetnie ich ująłeś, ale gdy zobaczyłem akcje z obrączkami to trochę się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuka: to ja bronie Twojego rysunku, a Ty mi tak strachem po oczach, tak?! A moze ja do konca zycia bede sia bal czyjas prace obronic?! :|

 

Leander: hmm... jest w tym cos przegadanego, ale jednoczesnie bije po oczach zgodnosc. Zdejmuja oboje, wiec nie maja zludzen, ze nie ma sensu tego ciagnac. Zdejmuja w tym samym momencie, bo nie chca, zeby cokolwiek im o sobie przypominalo. Nawet nie patrza na siebie i nie sadze, zeby spojrzeli. Zostawia obraczki na tym wspanialym, modernistycznym szescianie w kolorze morza na korym siedza i odejda w przeciwne strony. Szescian bedzie symbolem ich niespelnionych marzen, trumna dla ich malzenstwa. :|

 

Widzicie, jak wspaniale mozna dorobic ideologie? ;)

 

Juz nic nie powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmi to jak taniec synchroniczny na półstabilnym klocku ;) DruG mysle ze jakby wstawic Twojego avatara pomiedzsy parka jako uzupełnienie pracy mozna by ja uznac za kadr z krotkiej historii o umierającym małżeństwie... Zgodze sie z seridne, tez nie przepadam za sterylnoscia, w tej pracy jednak jest ona jakims tam uzupelnieniem, przyznam nawet ze ladnie wkomponowanym :) Atmosfera pracy do mnie przemawia, samo wykonanie nie bardzo, mimo tego całokształt wypada dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

wuka: to ja bronie Twojego rysunku, a Ty mi tak strachem po oczach, tak?! A moze ja do konca zycia bede sia bal czyjas prace obronic?! :|

\"- Myślałem, że pogrążyłem się już całkowicie

- Pogrążyłeś się już całkowicie

- Bałem się, że sobie pójdzie

- Ide sobie

- Poszła sobie.\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunek jest spoko, ja tez uwazam ze obraczki sa troszke zbyt doslowne, no i mozna by przygasic troche tego niebieskiego boksika, a poza tym to zgrabnie narysowany, cieniowanie troszke za delikatne, mozna by bardziej przywalic momentami i zdecydowac sie na jakis mocny kolor i obrazek przestal by byc taki pastelkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunek masz zgrzebny, niema co, chociaz tego pana z tylu przydalo by sie jeszcze poprawic, troszke jak manekin jest teraz, no i napewno moglbys popracowac nad swiatlem, nie jest zla,czy cos, ale moglo by byc ciekawiej - gdybys dodal jakies cienie ktore padaly by z zaszyby samochodowej i poglebil troche swiatlocien, zarowno na pannie jaki kolesiu, za to bardzo sugestywnie kreujesz sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności