Skocz do zawartości

Forum


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety nie mam z tym nic wspólnego. Kontaktowałem się z administratorami serwera. Nie chcę być nudny ,ale znowu \"niedogadania\" z TPSA. Podobno na łączach tepsowskich strona działa wolniej ... Nie jest to zależne ode mnie.

 

Ma być lepiej ... faktycznie czasami również mam małe przestoje ,ale za jakiś czas już mi wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać, że strasznie wolno otwiera mi się dział modelowania. Wszystkie inne chodzą normalnie. Thready ładują się normalnie tylko sam spis tematów ładuje się strasznie powoli. Widać wyraźne przestoje na łączach. Ciekawe, czy ma ktoś taki sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia działu \'modeling\' pewnie wynikają z tego, że ma on najwięcej tematów. Niby tematów na stronę jest wszędzie tyle samo, ale pewnie skrypt forum musi np. ustalić, ile tych stron jest (tak sobie gdybam bo szczerze mówiąc to nie wiem dokładnie) no i w tym dziale ma najwięcej do przetrawienia.

 

A jeśli o szybkość działania forum chodzi, to faktycznie przez jakiś czas wyglądało to tak, że raz na jakiś czas po kliknięciu w link czekałem kilkadziesiąt sekund i nic. Po zatrzymaniu pobierania strony okazuje się, że wczytał 2-3 posty :| . Wciskam F5 i cała strona jest w 5 sekund.

Wyglądało to tak, jakbym raz na jakiś czas trafiał na bardzo spowolnione łącze, ale ostatnio zdarza się to już bardzo rzadko więc problem chyba zanika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności