Skocz do zawartości

Źle się dzieje w państwie duńskim


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się dzieje w państwie Adkowym :(

No właśnie, tak sobie siedzę i przeglądam posty z ostatnich dni. I co widzę ? pełno nowych użytkowników i 3/4 postów to pytania jak ściągnąć warez, jak zcrackować maxa, jaki jest serial itp. eh...

Ludzie ! przecież to nie jest forum warezowe :(, szkoda że dyskusje i problemy merytoryczne schodzą na dalszy plan i giną pośród próźb o appz i krakersy (zresztą wielokrotnie to są wkółko te same prośby, bo żadnemu newbie nie chce się nawet przeglądnąć archiwalnych postów) :( a przecież jest np. forum Exile, idźcie tam :(

Daleki jestem od takiego ostracyzmu

jak na grupie pl.comp.grafika, ale to co się dzieje tu ostatnio to chyba przesada, chyba nadszedł czas moderowania i kasowania postów, a co wy szanowni grupowicze o tym myślicie ?

 

PS sam nie jestem tu bez winy bo posłałem w postach pare linków do brazila, ale to było pierwszy i chyba ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzisz marcoos problem w tym, żeby móc pytać o technikę trzeba posiadać działający soft inaczej nie ma sensu bo i tak się tego nie wykorzysta i nie będzie wiadomo o co pytać. Ale jest w tym trochę prawdy. Sam biję się w pierś. O cracka zawsze można zapytać na priva po to się podaje emaila:) Ale moderowanie przez Adka chyba jest nie możliwe. Podobno jest za bardzo zapracowany :D Ale apel o opamiętanie jest słuszny. I pamiętajcie w starych postach też są ciekawe uwagi!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcoos niestety mam racje. Zreszta raz dostalo mi sie od discreet\'a za takie linki na forum. :(

Rozumiem ,ze takie pytania moga padac ale w ostatnim czasie faktycznie jest ich po prostu za duzo ...

 

Ale przeprowadzam rewolucje na moim forum i bedzie kilku moderatorow za to odpowiedzialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie jest to tajemnicą... Przedstawiłem już Adrianowi projekt dwuosobowego zespołu moderatorów z dodatkowymi obowiązkami niszczycieli wazerowania. Tak samo jak twoją kandydaturę na jednego z nich Marcoos. Tylko trzeba to robić z głową... Ale bezwzględnie. Tak swoją drogą to wydaje mi się że po przebudowie forum będzie miało 5-7 moderatorów... Ale to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nietaky też będą bany, he , he :)

a tak na poważnie to jest przecież forum Exile aka \"all appz u need\" :), wiadomo, że każdy używa tzw. wersji edukacyjnych (przynajmniej w domu), ale to nie powód żeby zamienić forum max3d w \"max appz\"

 

a na koniec gratulacje dla Marczaka i Gotham\'a z powodu \"gwiazdkowego\" awansu :)

 

i pamiętajcie: Exile czeka na was wszystkich, w krainie , gdzie wszystkie aplikacje są \"edukacyjne\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie narobilo! pozostaje nam zwyklym forumowiczom jakiegos kodu uzywac przy pisaniu postow;)no ale skoro musi tak byc...

pamietajcie panowie tylko o tym ze czasami wladza potrafi do glowy uderzyc...

szczegolnie odnosze takie wrazenie do pana marczaka ale jezeli sie myle to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderowanie - oki.nareszcie niebedzie 20 postów z serii \"max pod Xp\"ale mam pewne obawy co do moderowania.niechce żeby z forum adka stała sie ściśle kontrolowana strona gdzie niebedzie mozna nawet piednąć żeby ktoś tego niezauwaćył i ci bana nie założył.:D

to sa posty w których zawarłem moje sugestie na temat moderowania

\"jestem za tym żeby moderowac forum ale z topicków typu( tego bylo kiedyś z 20) max pod win xp itd po czsto nowi zakładają topicki nieczytając poprzednich, a to jest denerwujące.Fakt Faktem forum jest ostatnio zaśmiecane proźbami o soft ale usówanie ich to paranoija bo ludzie niedługo będą pierw myślec czy ich post nie zostanie usunięty a oni nie dostaną bana a dopiero potem z wielka obawa pisać posta9 pzresadzam ale widzialem co się działo z forum ktore nagle zaczęły moderaować i wprowadzać kolejne zasady regulaminu)Wątpię czy je teraz zobaczycie bo UPADŁY( nie były to forum o grafice)chodzi mi o to żeby moderowac ale takie zapowiedzia to mnie raczej odstrszają, bo z regóły zawsze pytam sie znajomych czy mają to czego szukam a dopiero jak już nigdzie niemoge znaleśc pisze na forum.To jest ostatecznośc a nie pierwsza myśl.A c zrobisz z pytaniami typu: \" czy ktos ma helpa do ...../ czy ktoś ma tutoriala o .......\"?? też je usówać??No to sie napislaem. chodzi mi o to zeby usować powtarzające sie tematy a nie usowac prioźby ludzi o coś ( soft, help,pomoc) Apeluje o zachowanie rozsądku i aby nmikowu wladza nie udeżyła do głowy ( to jest na zapas bo narazie o obecnych moderatorach mm dobre)\"

i drugi

\"A i jeszcze jedno. nie psujcie nienapiętej atmosfer tego forum,bo narazie bylo fajnie. wiem co piszę bo jestem tu od dluższego czasu ( jeśli nie jako user to jako \"szperacz\") i jak narazie niemam ochoty szuakc kolejnego forum bo na jednym po paru latach sie atmosfera zepsuła poniewac ktoś chce być politycznie poprawny.\"

sorki że tqch hamsko wklejone ale niechciało mi sie tego stukac w nieco zmienionej formie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wydaje mi sie ze opatrznie rozumiecie wprowadzenie moderatorow.

 

Moderatorzy beda mieli szereg obowiazkow, takich jak normalizacja tytulow postow, zarzadzanie nimi, regularne patrolowanie prowadzonych przez nich ?dzielnic?, kasowanie postow to jest absolutna ostatecznosc i osoba ktorej post zostanie skasowany dostanie list z informacja jaka granice przekroczyl w tak gigantycznym stopniu. Jak latwo sie domyslic Adrian jest bezposrednim przelozonym moderatorow i jesli naplyna do niego skargi na jakiegos moderatora to bedzie wymagal od takowego wyjasnien a w ostatecznosci usunie go jednym ruchem swojej poteznej myszki. Jak powszechnie wiadomo Adrian jest wolny od chorob ?wladczych? wiec oto bym sie nie martwil. Zrozumiale jest ze praktycznie nikogo nie jest stac aby nagle wyrzucic z siebie kilkanascie tysiecy zlotych na oprogramowanie... Jednak pytania o linki czy prosby o przeslanie na e-mail sa niedopuszczalne. Przeciez mozna to robic na tyle innych sposobow! Przeciez mozna sie zapytac jak dziala czy do czego sluzy jakis program/plugin z odpowiedzi wybrac jakas osobe i poprosic przez e-mail czy przez u2u o uzyczenie jego wersji edukacyjnych. Taka metoda powinna byc nawet pewniejsza i praktyczniejsza. Nie ma co sie bac zmian, bo zamiast centrum wazerowania to forum ma sie stac centrum rozwoju grafikow, dzieki takim dzialom jak bitwa, praca w tokuj czy 2D.

 

Jakies pytania? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

Nie chcialo mi sie czytaj tej ksiazki co napisales wyzej . Ale czy bedziecie mogli modernizowac konta zagladac w haslo ?? i zmniejszac liczbe postow ktre zrobil dany uzytkownik ??? oraz czy bedziecie mili prawo usuwania kont i innych pierdol zwiazanych z userami ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham akurat ty niebyłeś przyczyną tej \"burzy\", tylko marcoos.Chyba sam przyznasz że zaniepokoił bys się widząc taki topick na forum.A puki pamętam to nazwijcie ten topick requlamin i niech zawsze bedzie jako pierwaszy zeby każdy nowy go czytał tak jak jest na www.3dbuzz.com A tu narazie próbujemy rozwiać nasze wątpliwości, co świadczy tylko o przywioązaniu do strony i atmosfery na niej.a i Prosłbym o odpowiedzenie na pytaie które poruszył juz klicek żebyście przedstawili regóły na jakch \"funkcjonujecie\"- chodzi mi o prawa i obowiązki i o nic innego.( część juz gotham powiedzaił ale chętie zobaczę resztę).i jescze jedno pytanko \"jak to jest być moderatorem??\":D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jako moderatorzy - Piotrek i Gotham moga tylko bumpowac, usuwac tematy. Nie moga Wam zmienic hasla, ilosci postow itp ... to by bylo bez sensu ...

 

Nie bojcie sie o to ze ktos Was bedzie scisle kontrolowal ze nic nie bedzie mozna powiedziec ...

 

Moderatorzy na forum to normalna sprawa ... regulamin bedzie ... :)

 

Jakbyscie na przyklad ze z ktoregos z moderatorow byli nie zadowoleni po prostu piszcie do mnie ... :) Ale wydaje mi sie ze nie bedzie takiej sytuacji ... Oni nie sa tutaj aby Wam przeszkadzac, hamowac itp ... Uzywajcie forum tak jak zawsze tylko mam nadzieje mniej pytan bedzie o soft i nie chce aby zrobil sie tu warez

 

ps. pamietajcie ze zawsze mozecie to zrobic na PRIV :)) lub przez U2U i nikt sie nie bedzie czepial :)) Oczywiscie czasami jakis temat moze sie z tym zwiazany przewinac ... :)

 

pozdr Adek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

Dobrze ze bedziemy mogli sie jeszcze o cosik zapytac :D (jezeli chodzi o soft ;P) bez przesady , mysle ze jak juz sa moderatorzy to niech kasuja tak jak mowil saygon tylko po dowjne tematy a nie ktos sie zapyta ze zapodaj brazilem ostrzezenie a pozniej ban .

 

Co do proszenia przez u2u powiem ze bardzo malo ludzi kozysta z tego wynalazku ;) tylko niektorzy odpowiadaja .

 

Dobrze tez ze nie moga grzebac po kacie :) bo mialem pewnien wypadek znim zwiazany myslalem ze to zemsta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, wydaje mi się że można by jeszcze tylko dodać że regulamin dla Moderatorów będzie DUŻO większy niż dla normalnych użytkowników (którzy praktycznie będą mieli kilka przestróg a nie zakazów).

 

Saygon: To trochę tak jakbyś był poborowym, nagle dostał parę belek na ramię i... Mini spódniczkę... Mam nadzieję że to uczucie minie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze moderator to jest dobre rozwiazanie i jestem za... sam zetknolem sie z tym ze pare osob nie powie ani dziendobry ani dowidzenia i mowia przeslalbys mi to a tamto w znaczym stopniu mi to nie doskwiera w szczegolnosci kiedy to jest powiedzmy znajomy :D ktory odzywa sie sie do mnie na maila i nie ma wtedy podstaw do pretensji bo zawsze jest wdzieczna osoba ktora moze w czyms pomodz ...pozdrawiam te osoby bo wiedza ze o nie chodzi :D .... ale jesli chodzi o osoby ktore zapisuja sie do forum zeby poprosic o swierze miesko typu \"appz\" a pozniej ich nie widac , i tu wlasnie lezy problem ... ja jestem za ... ja nie obawiam sie nadzoru ... sam bede poszukiwal porzadnych moderatorow do swojego forum jesli... sobie poradze z jego zalozeniem i rozgryzieniem :D ....zapraszam na priva i zglaszanie kandydatur a nuz nietoperz zostana przyjete .... lemerzy nawet niech nie traca czasu na adresowanie maila ...gdyz osoby te beda sprawdzone pod katem skutecznosci .... Gotham widze ze bylbys dobrym kandydatem na \"stra┐nika moralnosci\" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Prof... Zawsze jest jeszcze jedna opcja, jeÂli twˇj serwis jest porz▒dnie wykonany to mo┐esz siŕ dogadaŠ z Adkiem i na TYM forum dostaŠ zak│adkŕ na sprawy organizacyjne swojego serwisu, staŠ siŕ moderatorem i na swoim serwisie mieŠ link tutaj. Wiesz mi lub nie ale rozpŕdziŠ forum to nie jest prosta sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności