Skocz do zawartości

SCENA 3D: wizualizacja pomieszczenia


posejdon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Linoleum na podłodze najbardziej mi się poodoba:D. Próbowałeś dać zwykłą klepke, tylko o dużych rozmiarach?

A materiały mają za duży speculari glosy. Tak mi się wydaje (nie zależnie od materiału używanego wystarczy dać reflection nieduży, a światło zapewni już ładne odbicia).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwszy raz popatrzylem na Twoje rendery i natychmiast wpada mi w oko jedna powtarzajaca sie cecha - ktora powoduje ze wygladaja nienaturalnie. Jest to drewno: zarowno na stolikach jak i na szafkach kuchennych wyglada bardzo sztucznie i \"płasko\" jakby byla to okleina - tapeta samoprzylepna. Natomiast bardzo podoba mi sie calkiem pierwszy render wlasnie dlatego ze jest taki ponad-naturalny i sterylny, no moze oprocz tego drewna na meblach - ale kompozycja jest bardzo mila dla oka.

Kuchnia faktycznie jest za ponura, poza tym ma tragiczna posadzke - proponuje plytki gresowe o zdecydowanej np. rudo-brudnej barwie ! Poza tym wyposazenie wydaje sie byc nie w skali np. kieliszki wydaja sie zbyt male, podobnie jest z ta \"mniejsza\" szafka po lewej od okapu. No i chyba troche ta kuchnia na sile przekombinowana - te zabiegi w okolicach okapu - puste miejsca i grubosc tego gzymsu... No nie wiem ale brak mi tu zdecydowania i jednolitej zwartej formy. To takie moje osobiste odczucia. Pozdrowionka

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajne lecz, i tak bym GI i caustyke uzyl, odrazu lepszy efekt by byl, wygniec troche i splaszczc poduszki na kanapie, poprawil bym teksture szafek bo wygladaja jak by ktos cale pronto zuzyl na polerowanie ich, patrzac na uklad lampek, powinienes jeszcze podwieszany sufit zrobic z takimi bo na goze szafek strasznie ciemno musi byc jak zajdzie slonce a żyrandol to mi jakos nie pasuje gdy by nawet byl, ale i tak juz calkiem niezle to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bez tekstur jest jasno, a z kolorkiem tak ciemno wyszło. Jeżeli bez tekstur kolor był biały, to jeszcze za mało światła jest. A do tekstur to się czepne uchwytów w szafkach. Zupełnie za ciemne, czy to wogóle ma kanał reflection włączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności