Skocz do zawartości

I Starcie Fotograficzne: sonda i zasady.


tweety

Który temat chchesz fotografować?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat chchesz fotografować?

    • "Ludzkie zakamarki"
      28
    • "Przemijanie"
      13
    • "Codzienność"
      16
    • "Mistyfikacja"
      11
    • "Chemiczny świat"
      15
    • "Szał"
      9
    • "Pod nogami"
      7
    • "Tuż za rogiem"
      7


Rekomendowane odpowiedzi

d80717fc3be0336f.jpg

 

A więc chcecie igrzysk?

 

ok :) oto propozycje tematów:

"Ludzkie zakamarki"

"Przemijanie"

"Codzienność"

"Mistyfikacja"

"Chemiczny świat"

"Szał"

"pod nogami"

"Tuż za rogiem"

Czas głosowania to 3 dni.

 

Po tym czasie rozpoczynamy bitwę.

 

Reguły są jasne:

 

  1. Bitwa ma charakter publiczny i uczestniczyć może w niej każdy.
     
  2. Aby uczestniczyć w bitwie należy być posiadaczem konta user'a na max3d.pl i mieć jakikolwiek aparat (komórki nie są wliczone w kategorię aparat), czy to cyfrowy czy analogowy.
     
  3. Terminy trwania bitwy:
    23-11-2006 start bitwy
    23-12-2006 zakończenie i nominacja zwycięzców
     
  4. 1 user może zamieścić max. 3 fotki, prosiłbym o zamieszczanie fotek zarówno przed jak i po postprodukcji.
  5. Warto eksperymentować z obróbką z Photoshopie lecz należy pamiętać, że nie jest to wątek o fotomontażu więc jakiekolwiek sklejanie czy montowanie zdjęcia z kilku zdjęć jest zabronione. Wyjątek stanowią HDR czyli zdjęcia fotografowane w różnych ekspozycjach a tym samym kadrze.
     
  6. Dozwolone są: popraw ostrości, poprawa kolorystyki, kadrowanie, rozjaśnianie i ściemnianie.
     
  7. Każdy uczestnik może założyć swój wątek z foto bitwą tytułując go z tematami
     
  8. Po zakończonej bitwie zostanie utworzony wątek z sondą gdzie każdy będzie miał okazję do ocenienia wszystkich zdjęć i wybrania faworyta.
     
  9. Zwycięzca otrzyma w nagrodę dość pojemną torbę na aparat i na dodatkowe akcesoria fotograficzne. ufundowaną przez redakcję foto serwisu max3d.pl:
     

     
    6f51998c273baabc.jpg
     
    5f7897bc096011bb.jpg
     
    2fa99832d402b4ec.jpg
     
    cee795ce89e10b95.jpg
     
    89eec5a089c0f2ef.jpg
     
    a181100578db12c4.jpg
     
     


     
     

 

A oto lista nagród:

 

I wsze miejsce - torba fotograficzna, nominacja do specjalnej Galerii działu foto i news o zwycięstwie na głównej

 

II gie miejsce - nominacja do specjalnej Galerii działu foto i news o vice zwycięstwie na głównej

 

III cie miejsce - nominacja do specjalnej Galerii działu foto

 

 

 

Pozdrawiam i do boju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aaigh - to ja wezme udzial :D

 

Szał dla mnie prosze. Choc torebki i tak nie wygram fajno bedzie sie sprobowac w ktoryms z tematow.

 

Lets battle !

:*

 

 

aha - ps - czy uzytkownik o nicku "tweety" tez bierze udzial ?:D heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie: ilość fotek jaka może być zgłoszona do udziału w konkursie:

1 user = max. 3 fotki

 

wszystko co nie jest związane z powszechnie wiadomym fotomontażem jest dozwolone. np: symulacja głębi ostrości jest dozwolona.

prosiłbym o zamieszczenie zdjęć przed i po obróbce z PS.

 

użytkownik tweety bierze udział ale nie wygrywa torby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belus: liczę na uczciwość zawodników :] w razie wtopy będą wyciągniete "odpowiednie konskewencje"

 

illy: nie, torba nóweczka nie śmigana w oryginalnym opakowaniu jeszcze siedzi w sklepie :] a co do akcesoriów to źle się wyraziłem. to jest torba NA AKCESORIA więc pusta w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: ogladałeś film Królestwo Niebieskie? tam jest taka scena kiedy rycerz z Francji po krwawej walce poddaje Jerozolimę arabom.

Fracuz pyta się go ile jest warta Jerozolima.

Arab mówi: nothing.

Odchodzi kilka kroków i zaciskając pięści z uśmiechem odwraca się i dorzuca: everything.

 

wracając do tematu:

 

A co się mieści w temacie ludzkie zakamarki? :>

Bo nie chciałbym wykroczyć poza.

 

 

nic

 

 

....

 

 

 

wszystko

 

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładamy wątki, czy postujemy tutaj?

można by założyć sub-for ''bitwa foto +temat" i tam każdy założy wątek (porządek musi być !)

jacoslav najpierw poczekaj na temat :D

 

{do postu poniżej}

też imo lepiej ->> 1 user -> 1 photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram pomysl routee, chociaz w sumie z drugiej strony przy takiej fotografii nie ma tyle zachodu co przy modelowaniu 3d, gdzie po 3godzinach pojawiaja sie drobne szczegoly, wiec i tyle probnych fotek nie bedzie

 

ale bym ograniczyl do 1 photo per user

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że tu gifty jakieś rozdaja:)

Zarząd zrobił ściepe i bedzie torba dla jakiegoś farciarza:D

Też bym wystartował...Ale jak się robi zdjęcia? Mojej roboty Fotografie nie mają najlepszej jakości. RAczej nie znajde w sieci tutka:" Jak zrobić fajne foto i wygrać w FotoBitwie na max3d.pl"

Szkoda, że się wcześnniej nie dowiedziałem bo dziś rano była taka piękna mgła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sem tu, ja biere udział, hehe :D

Pytanie mam tylko odnośnie Jury. Bo temat można interpretować na wiele sposobów, a zwykłe szare ludziki często nie mają pojęcia co i jak w sztuce gra. Oczywiscie osobno mozna zrobić nagrode publicznosci czyli samochód (maluch za 200 zł).

 

(troche pogmatwana moja wypowiedź ale nie mam siły dzisiaj myśleć:))

 

Poprawka: Tak to jest jak się źle czyta ;) Czyli jury jest publika... no łokej :)

 

A jeszcze pytanie, moze jakieś nagrody pocieszenia? choćby lizak albo paczka chrupek zawsze to coś hehehehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by założyć sub-for ''bitwa foto +temat" i tam każdy założy wątek (porządek musi być !)

 

fotobitwa będzie póki co zorganizowana w ogólnym wątku o fotografii. tak więc prosiłbym o zamieszczanie swoich wątków z fotografiami.

 

Creator: Jury będzie publika. każdy będzie mógł oddać swój głos na ulubioną pracę.

 

nagrody:

 

I wsze miejsce - torba fotograficzna, nominacja do specjalnej Galerii działu foto i news o zwycięstwie na głównej

 

II gie miejsce - nominacja do specjalnej Galerii działu foto i news o vice zwycięstwie na głównej

 

III cie miejsce - nominacja do specjalnej Galerii działu foto

 

Pozdrawiam

 

[ps]

 

1DAY

 

do rozpoczęcia FotoStarcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności