Skocz do zawartości

pokręcony onet-> pokrecone programy


Bacry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem już co począć. Z tąd tesz ten temat. Próbuję od dwuch dni założyć konto na onecie. Kaszana straszna. Przez cały czas kombinuję z nazwą konta a efekt pozostaje bez zmian. Czyli konto już używane. Co bym nie wpisał jakąkolwiek bzdurę nie założyć konta. Czy coś im się na tym onecie powaliło. Czy może to specjalny zamysł aby zakładać kont komercyjne???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie wpisałem maxowiec, terminatorowiec ( [lol] ) i zakłada bez problemu. Podejrzewam jeden problem, który sam kiedyś miałem.

Możliwe że przeglądarka wysyła Ci zapytanie cały czas o ten pierwszy login, z którym zacząłeś i dlatego otrzymujesz negatywną odpowiedź. Lub coś takiego, że stronę odpowiedzi (czy możesz założyć, czy nie) wczytuje w wersji off-line.

Problemu nie rozwiązałem - niedługo potem akurat był format.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest. Pewnie niesłusznie szczekam na Onet. Tylko, że za nic w świecie nie mogę przez to przejść. Ani netszkapa, ani interneteksplorer nie chce mi założyć konta.

I jeszcze jedno stony wczytują się jako online. I cokizy wszytkie wywaliłem.:mad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień walki z onetem:D

Założyłem konto na innym kompie, wracam do swojego i....

Nie mogę się zalogować. Nigdzie, ani na poczcie, ani w republice. Ogólnie kicha. Jakby się ktoś pytał: wylogowałem się na pierwszym kompie. A efekt jest taki, że wraca mi strona logowania z loginem bez hasła. Hasło jest właściwe bo przez program mailowy wszystko się ściąga i wysyła:D. Kiedy loguje się na innych stronach (wp, interia) nie ma takich problemów.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polegal na tym ze nie moglem sie zalogowac, wracal login bez hasla,przynajmniej tak bym to opisal, bez komentarza nic, po prostu... wiec domyslam sie ze to to samo, ja tez mam win xp tylko ze najbardziej syfiasta wersje - home :( no ale co zrobic w pracy maja bzika na punkcie legalnosci, i jak probowalem sie logowac u znajomych pod winda 98 to poszlo bez problemu, ale pomimo tego ze nie moglem sie zalogowac na www to outloock dzialal

 

szczerze mowiac nie pamietam co zmienialem ostatnio zrobilem czystke odinstalowywujac mnostwo programow, czyszczac rejestr, resetujac ustawienia ie i nie wiem co zadzialalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chcę robić reinstalki, tym bardziej, że system jest względnie nowy. Programów nie wiele. A system to w98. Komp pod 2000 wogóle nie chciał działać w internecie. Taki pokopany ten hardwar. Co do programów to outlook nie robi logowania w taki sensie jak przeglądarki. Nie wiem dokładnie jak to działa w przeglądarce, ale tak mi się wydaje. Swoją droga jak bym to do końca rozpracował to bym znalazł rozwiązanie. To musi być gdzieś w ustawieniach. Albo zainstaluje jakąś inną przeglądarkę. A efekt taki uzyskuję zarówno na IE jak i Netscape. I jeszcze jedna wiadomość. Na o2 mogę się logować:D

Dziwny ten świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj szkoda ze w2k nie dziala, moim zdaniem jest to najlepszy system, wiem ze to nie ten temat ale czemu nie dziala i-net pod w2k? moze pomoge, dsl? neostrada? kablowka? chyba ze do smigania po necie w98 a do pracy w2k :) ale czy to ma sens? tak na pewno w inny sposob sie loguje za pomoca serwerow pop3 i smtp, a z ta przegladarka, hmm nie wiem w chacie nie mam internetu wiec po prostu nie jestem az taki z tego \"oblatany\", ale skoro netszkapa tez nie dziala to czy zadzialaja inne? a jakiego masz IE? moze gdzies w ustawieniach zabespieczen, moze hmm.. jak to moze byc zrobione qrde nie wiem a nie che ci mieszac, moze to byc jeszcze wina jakiegos updatu moze.... sam sie zamotalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ktory service pack miales do w2k? z tego co pamietam choc to dawno bylo ktos ze znajomych mial podobny problem ale udalo sie nam go rozwiazac, choc to moze byc co innego, ale sie uparlem sie na w2k :)

netszkapy nigdy nie uzywalem, moj koles ktory nienawidzi wszystkiego co pochodzi od bila uzywa opery i sobie bardzo chwali aczkowleik ja nie wiem, przyzwyczajenie, przyzwyczajeniem, a opera nic nowego do twojego posta pewnie nie wprowadzi...

ja bym moze sprobowal zainstalowac nowszego ie teraz juz chyba 6 + sp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności