Skocz do zawartości

IQ ludzi z max3d.pl


B3n0l

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz jak na spowiedzi - kto mierzył swoje IQ?

 

Jestem ciekaw ile średnio mają ludzie z tego jakże \"yntelygentnego \" forum :D

 

Ja przyznam się bez bicia, że mi wyszło 108. Na usprawiedliwienie mam fakt, że miałem najtrudniej, bo jestem w najniższej grupie wiekowej. (ta, jasne :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mozna najwyzej porownywac wyniki miedzy soba, bo z prawdziwym IQ nie ma to nic wspolnego. Warunki byly totalnie niewlasciwe dla takiego testu, dlatego mozna to rozpatrywac TYLKO w kategoriach zabawy.

 

Najsmieszniejsze jest to, ze ludzie tak sie tym podniecili, ze zaczynaja atakowac przedsiewziecie TVN, dyskredytowac i tlumaczyc sie (obrazki dlugo sie laduja, zamazany obraz w TV, za male rysunki). Wydaje mi sie, ze MENSA bedzie zalana fala ludzi, ktorzy beda chcieli zrobic sobie wiarygodny test, zeby udowodnic sobie i swiatu, ze nie jest z nimi tak zle;)

 

Fajne jest tez to, jak ludzie przekonani sa o swojej wybitnej inteligencji. Kazdy \"ma\" przynajmniej IQ 140! :)

Szkoda tylko, ze te osoby nie maja zielonego pojecia czym tak naprawde inteligencja jest. Moze wtedy nie walczyliby tak zazarcie :| Poza tym sami experci zaproszeni do studia TVN mowili, ze to TYLKO zabawa, ktora z prawdziwym testem nie ma nic wspolnego. Gdyby zmienic nazwe na \"Narodowy test\" to pewnie nawet ten watek by sie nie pojawil.

 

Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych;) Ja osiagnalem wynik TVN-IQ: 117 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze DruG to 100% racji. IQ to pewien typ zdolności, które nie koniecznie oznaczają inteligencję. W życiu potrzebna jest inna wiedza, którą i tak zdobywa się prez całe życie. Nie można niedoceniać roli doświadczenia. :)

 

A mój wynik zabawy wczoraj na necie to 121.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest, że we \"Wprost\" reklamując ów test zadał pod koniec artykułu pytanie \"czy ktoś będzie miał więcej od Staniosława Lema (IQ = 185)\". Jako jeden z organizatorów chyba powinien zdawać sobie sprawe, że maksymalnym wynikiem w tym pseudo-teście jest 145.

 

Inna głupota - na onecie piszą, że wyniku IQ nie da sie poprawić po czym podają statystyki w których ludzie powyżej 35 roku życia mają o średnio 10 wynik wyższy od młodszych przedziałów wiekowych. Po prostu jest błędny przelicznik.

 

Test o kant d.. ale i tak jestem liderem na razie :P - 130 (57/65 prawidłowych) - robiłem na onecie.

 

Aha, jeszcze jedno. Mam kumpla, u którego podobne testy wykazują zdolność co najwyżej do obsługi koparki a w większości sytuacji radzi sobie lepiej od 99,9% ludzi. Niezależnie czy chodzi o zadanie logiczne czy zaplanowanie przez telefon dwoch miesiecy wakacji z góry. Testy IQ mierzą szybkość myślenia, a ta umiejętnośc w wielu sytuacjach okazuje sie jedynie komplikowac wszystkim życie. Najtrudniej jest myśleć samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione - walnal texst z bibli + dla Ciebie.....

a co do iq tylko ludzie :niepewni: siebie je badaja te glupie cyferki nic nie zmieniaja w nas , naszym zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!! - to rzecz oczywista a tak bardzo sie tym niektorzy ludzie przejmuja..................a tak na marginesie pamietacie swoja pierwsza reakcje gdy zobaczyliscie maxa ....[tego sie nie zapomina:):):):)] - ludzie ktorzy sie zasluchaliu o tym programiku .... filmiki - modele do gierek... a w realu.... instalujesz [[ a ha przedtem kupujesz:)]] max iiii dupa czarna magia ani be ani trele............. czlowiek ktory nie zrezygnowal na poczatku nie potzrebuje iq , on juz wygral zamias grac w gierki grac w c.s-a grac grac i przegrac cale lata to gosaciu sie zawzial iiiii dzial - tworzy --------- takich ludzi nie komentuje sie po przez kilka cyfr........ - mam 16 lat i mam w dupie iq - ludzie ktorza w mensa......inteligentni , czesto sa dziadkami co rozwiazyja krzyzowki , maja po 50 lat i sami mieszkaja w kawalerce - a w zyciu.... zycie ich zweryfikowalo......... do kontaktow miedzy ludzmi , do wejscia na forum i pogadania nie potrzebne jest iq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - po co autor o to pyta - jak dla mnie sam sobie wyrabia opinje -.... nie ze to tamto --- ale pomysldzie sami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem inteligencji nie da się zbadać w rzaden sposób, a już tymbardziej przez telewizor :] inteligencja to według mnie zdolnośc oceniania pewnych sytuacji, wyciąganie wniosków, spostrzegawczość (ale nie chodzi mi o spostrzegawczość w sensie \"powiedz czym się różnią te dwa obrazki\" :P), przewidywanie pewnych sytuacji, oraz wiele innych cech, których zmierzenie jest nierealne !! a tak poza tym... jakie IQ mają ludzie, którzy układają pytania do testów IQ ?? a jakie IQ mieli ludzie, którzy układali pytania do testów IQ dla ludzi, którzy teraz układają pytania do testów IQ ?? i tak można do białego rana :D krótko mówiąc... bullshit :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak bylem dzieckiem i sobie zrobilem test :) jeszcze z ksiazki, ktory byl duzo trudniejszy od tego i to nie dlatego ze bylem dzieckiem to mi wyszlo 144 hehe a tu 117 :) hihi wiec tendencja spadkowa, ale swoja droga to pytania byly banalne i problem polegal tylko na czasiea nawet gdyby ktos uzyskal maxymalna ilosc punktow to i co by to zmienilo, piekarz zostalby piekarzem, rolnik rolnikiem, leper leperem, wiec jest to tylko zabawa, zawsze była. Zycie pokaze kto jest inteligentny i to nie po tym kto ile bedzie mial pieniedzy tylko ile celow udalo mu sie zrealizowac w tych jakze ciekawych czasach viva miler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack- to nie mózg- noszę tam cegłę. Jak sieknę z czółka to proszę siadać.

 

Mówiąc poważniej- nie widzę powodów żeby przejmować się jakimikolwiek testami, egzaminami i pierdołami tego typu. Nie, nie piszę z powodu kompleksów- nigdy nie miałem powodów do narzekania. Nie podchodziłem do testow onetowych bo co miałyby mi powiedzieć ? Dac pretekst do chwalenia się \"kto ma większy\" ? :) To raczej rzadko jest przejawem wybujałego intelektu. Wiem na co mnie stać, wiem kim jestem...

 

Nosce te ipsum czy- jak pisało na świątyni Apollina- gnothe sauton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 błędy, nie pamiętam ile to punktów. Poza tym te grupy wiekowe... jestem niby na końcu pierwszej i poczatku drugiej. ;)

Nic jednak nie zmieni faktu, że się porządnie uśmiałem, jak po teście już, prowadzący nadal nazywali go testem inteligencji. Do tego narodowym... :P

Zabawa. Tyle. Mam nadzieję, że nikt sobie tego do CV nie wpisze, jak przestrzegała pani Ewa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu musze tlumaczyc.. tym razem drug-owi ze ....[ patrz na moja wypowiedz wczesniej] po za tym ma racjeLoozack----!!!!! - to sa fakty kilka cyferek nie zcharakteryzuje czleka - kimkolwiek by nie byl....... moj ciec ze szkoly ma z jakiesz 90 lat!!!! - jest mlokosem... nic nie umie ... po prostu ic ale to, ze walczyl na wojnie bronil PL - mogl zginac - ...... i wiele wiele ... wiele innych rzeczy ktore swiadcza za jest cool jest POSTOKROC WAZNIEJSZE I SWIADCZY O TYM JAKIM JEST CZLOWIEKIEM A NIE IQ_____ TO OCZYWISTE I WKURZA MNIE { I TO MOCNO } ZE LUDZIE TEGO NIE WIDZA!!!!!![patrz wypowiedz DruGa}}}}}}}}}}_ moze i chcial cos przekazac - ale ale ale ale ............. to co napisalLoozack jest ok 0 i nie powinno sie tego czepiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - zakonczmy te glupie iq- owanie - pleas!!!!!! - to do niczego nie prowadzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności