Skocz do zawartości

it\'s wind of change - lepiej to przeczytajcie


marczak

Rekomendowane odpowiedzi

tia..troche spraw porzadkowych. Od dzis wszystkie posty, w dzialach moderowanych przeze mnie, w sprawie crackow, seriali, postow typu \"brazil 1.0 full\", \"fr 1.4 tutaj\" itp beda od razu kasowane. To forum ma sluzyc pomoca, a jak ktos tego nie zrozumie, najpierw ostrzezenie, a pozniej ban. To tyle. See ya!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!

 

Nie przesadzaj marczak ale jak grozisz banem w twoich dzialach moja noga nie postanie !!! A takie cos jak sie zapyta czy ktos ma cracka ?? jak nie ma na forum exile albo nie ma tam juz dzialajacego linka ??? czlowieku zastanow sie sam kiedys bedziesz czegos potrzebowal i wtedy co ?? po wszystkich bedziesz pisal na maila ?? nie zartuj sobie lepiej bedzie tak jak bylo zawsze ale teraz widze ze tu zacznie nie \"the wind of change \" tylko wiatr zgrozy na ludzi ktorzy nie beda miali softu dziku je ci bardzo !!!

 

Mozesz dac mi bana nie obchodzi mnie to ! ale przeciez cosik mi tu niegra !!! no ludzie zrobicie cosik z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badz smieszny klicek. jezeli dla ciebie sens istnienia forum Adka sprowadza sie do wymiany nie-free pluginow, cra**w i tego typu rzeczy, to rzeczywiscie chyba czas zmienic forum, bo to ma sluzyc wymianie wiedzy.

 

czy gotham bedzie kasowal pytania o kraki? mam nadzieje ze tak, bo m. in. do tego potrzebni byli Adkowi moderatorzy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc:

Masz problem z 3ds max, nie możesz sobie z czymś poradzić ? Może tutaj znajdziesz na niego odpowiedź...

 

3ds max:

Jeżeli masz jakieś porady, wskazówki dla innych użytkowników programu to zapraszam tutaj.

 

Brazil R/S:

Forum poświęcone jednemu z lepszych rendererów .

 

itd

 

Gdzie tu jest napisane: wymiana warezu?? moze ja osleplem? jak tak bardzo chcesz, to popros Adka o nowy dzial:Pluginy, cracki, warez.Zobaczymy jak zareaguje, a nuz sie zgodzi??

BTW, zaden z was nie probuje choc troche dyskreniej wymieniac sie plugami... ty wiesz ze to jest karane w Polsce? zreszta, ostatnio jak patrze to wiekszosc postow jest o warez...dzial plugins to juz zupelnie jak chinska strona.

Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Pomoc:

Masz problem z 3ds max, nie możesz sobie z czymś poradzić ? Może tutaj znajdziesz na niego odpowiedź...

 

3ds max:

Jeżeli masz jakieś porady, wskazówki dla innych użytkowników programu to zapraszam tutaj.

 

Brazil R/S:

Forum poświęcone jednemu z lepszych rendererów .

 

itd

 

 

pierw napisz mi co tu pisze a nie mi gadasz gdzie tu pisze wymiana warezu ?? to wlasnie ty mi tutaj chinszczyzne podlaes nie wiem po co ??

 

Co do tego ze to wpolsce jest karane ! przejmujesz sie tym ??? bo ja nie :P

 

Nie bede adka prosil o takie rzeczy nie jestem gdzien z nim gadac :P

 

O ile dobrze pamnietam to ty tez wcale tego nie prubujesz ukrywac wiec nie wypominaj komus czegos co sam robisz :P

A wiez zeby ludzi zaczeli cosik robic w brazilu i fr i innych to pierw trzeba miec ten soft . Wiec cos mi sie wydaje ze jezeli padnie exile to twoje dzialy ludzie opuszcza bo watpie ze kto kolwiek bedzie kozystal z barazlia i fr kupionego przez siebie ?? Odpowiedz czy ty masz fr i brazila oryginalnego ?? to znaczy czy zaplaciles za licencje ??

 

dla mnie to nie jest koniec tematu chyba ze adek powie ! napisze ze tak ma byc ze ani jednego linka z warezem i innymi bzdetami ;P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...o czym ty gadasz? napisalem proste zdanie: zeby nie postowac warezu. proste? chyba dla ciebie nie. masz exile, plugi postuj tam. chcesz w czyms pomoc, postuj tu. trudno ci to zrozumiec? stron w sieci jest ponad miliard, na pewno znajdziesz takie ktore cie interesuja, takze nie placz ze exile padnie.

 

jak tego nie rozumiesz, to sorry ale nie mam czasu na taka jalowa \"dyskusje\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że Adkowi byli potrzebni moderatorzy żeby nie pisano na forum o crackach serialach i plug-inach i że bedą za to bany. A popatrz na temat dotyczący DIGITAL NATURE TOOLS Adek sam pisze żeby mu podać namiary na tego plaga a z tego co wiem nie jest on free. Może za to co pisze dostane bana ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ile razy mozna to samo pisac... TUTAJ MA NIE BYC POSTOW O WAREZ. Nie obchodzi mnie czy ktos uzywa pirata czy nie. Nikt nie jest doskonaly i nie wszystkich stac na oryginal. Czy ja napisalem ze zabraniami uzywac warezowych plugow??? Przeczytaj jeszcze raz moj 1. post, bo chyba sie nie zrozumielismy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, troche chyba przesadzacie :(, ostatnio forum naprawdę zamieniło się w warezownie, a ciekawe tematy i posty giną, gdy jakiś newbie zakłada trzydziesty temat pt \"niech ktoś mi przyśle brazila 1.0, tylko szybko\". Może młodsi użytkownicy nie pamiętają, ale kiedyś Adek dostał list od smutnych panów z discreeta. Lepsze forum bez warezu niż brak forum, to chyba ocywiste. Pamiętajcie, że jest przecież forum Exile\'a, poświęcone aplikacjom w wersjach \"edukacyjnych\", Exile wita wszystkich z otwartymi ramionami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi co powiedzial marczak tak i tak bede pisal o pirackim sofcie jak bede potrzebowal... Możesz sobie kasować dowoli moje posty, a jak go skasujesz to dodam go jeszcze raz i tak do usranej smierci :P. Chyba że mnie Adek z forum wyrzuci to co innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym żeby moderowac forum ale z topicków typu( tego bylo kiedyś z 20) max pod win xp itd po czsto nowi zakładają topicki nieczytając poprzednich, a to jest denerwujące.Fakt Faktem forum jest ostatnio zaśmiecane proźbami o soft ale usówanie ich to paranoija bo ludzie niedługo będą pierw myślec czy ich post nie zostanie usunięty a oni nie dostaną bana a dopiero potem z wielka obawa pisać posta9 pzresadzam ale widzialem co się działo z forum ktore nagle zaczęły moderaować i wprowadzać kolejne zasady regulaminu)Wątpię czy je teraz zobaczycie bo UPADŁY( nie były to forum o grafice)chodzi mi o to żeby moderowac ale takie zapowiedzia to mnie raczej odstrszają, bo z regóły zawsze pytam sie znajomych czy mają to czego szukam a dopiero jak już nigdzie niemoge znaleśc pisze na forum.To jest ostatecznośc a nie pierwsza myśl.A c zrobisz z pytaniami typu: \" czy ktos ma helpa do ...../ czy ktoś ma tutoriala o .......\"?? też je usówać??No to sie napislaem. chodzi mi o to zeby usować powtarzające sie tematy a nie usowac prioźby ludzi o coś ( soft, help,pomoc) Apeluje o zachowanie rozsądku i aby nmikowu wladza nie udeżyła do głowy ( to jest na zapas bo narazie o obecnych moderatorach mm dobre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. nie psujcie nienapiętej atmosfer tego forum,bo narazie bylo fajnie. wiem co piszę bo jestem tu od dluższego czasu ( jeśli nie jako user to jako \"szperacz\") i jak narazie niemam ochoty szuakc kolejnego forum bo na jednym po paru latach sie atmosfera zepsuła poniewac ktoś chce być politycznie poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh taka dyskusja o taki banal

czego tu nie rozumiec, dzial jest o brazilu a nie o warezach, nie podoba sie to wyny... a tak w ogole to imho to forum juz dawno zeszlo na psy:) popieram moderowanie, moze wreszcie nie bedzie trzeba szukac jednego ciekawego watku posrod dziesiatek roznych smieci tylko na odwrot, i tak jak saygon rzekl, powinno sie usuwac powtarzajace sie durne i nie-durne pytania ale i bezczelne prosby o jakis illegal soft, a i tak nie znajdziecie tu tego czego nie ma na exile\'u czy kilku innych www tego typu (nie wspominajac o p2p), wiem chyba nic odkrywczego nie powiedzialem ale chcialem jakos dorzucic swe 3 grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum upadło po tym jak był włam na niego i poszły wszystkie posty- tyo była katastrofa. Sam wtedy przestałem na nie pisywać.ale teraz sie podnosi a jak mam być szczery to inne forum nie sa lepsze.ale to od nas zależy jakie ono bedzie.i dzieki za poparcie.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie... Zebranie dziadow i dewiantow...

 

Pierwsza sprawa... Klicek mozesz mi objasnic ten tekst o pojsciu w slady?!? Bo chyba czegos u licha nie rozumiem!

 

Kolejna sprawa. Nieszczesne wazerowanie... Jak wyjdzie Max6 i ktos umiesci dzialajacy link. To na pewno sobie taokowy topic polezy. To samo z \"uznanymi aplikacjami w wersji edukacyjnej\", jednak taka bzdura jak w przypadku niedawnego wydania Brazila 1.0 nie bedzie miala miejsca. Jakies dzieciaki pozakladaly chyba w 3 miejscach identyczne tematy... Baaa, po zasmiecaly pozostale tematy na dodatek. BTW Nie widzialem naglego zalania galerii przez foto-realistyczne prace. Blah, mysle ze teraz sytuacja jest jasna.

 

A tak swoja droga to KLICEK podpadles mi... Ja tu umieszczam cie w mojej propozycji na odswiezone forum wsrod moderatorow a tu taki afront!!! Poza tym ludzie lepiej dojdzcie do porozumienia bo tak byc nie moze.

 

Jagoda: Naprawde chcesz tak postepowac? Pamietaj ze to Adek nas mianuje, co swiadczy o jego zaufaniu do nas, lub cenieniu wiedzy. Jesli bedziesz w tak idiotyczny sposob nas atakowal to wylecisz na 100%.

 

Marczak, nie chce ci wchodzic w droge, ale jak oglaszasz cos do czyjejs wiadomosci to od razu zamykaj Thread. Poza tym w koncu trzeba spisac porzadny regulamin...

 

Petrik... Jak ci klimat nie odpowiada to zazyj heroine, na pewno pomoze! A tak poza tym to przeciez wy jestescie tym forum, to wy wyznaczacie jego sciezke. Moderatorzy sa jedynie od ulatwiania wam zycia, a nie na odwrot.

 

Na koniec. Przestancie wspominac przeszlosc tylko wykreujcie sobie przyszlosc taka jaka chcecie. Tu jest to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Powstalo male nie porozumienie chodzi o to ze niewycofuje sie z tego co napisalem ale ! : Marczak napisal \"Od dzis wszystkie posty, w dzialach moderowanych przeze mnie, w sprawie crackow, seriali, postow typu \"brazil 1.0 full\", \"fr 1.4 tutaj\" itp beda od razu kasowane.\" Chodzi mi oto ze tez mi sie nie podoba ze jest po 1000 topickow dajcie brazila . Ale nie podoba mi sie ich calkowite kasowanie !! wszystkich !! , przeciez nic by sie chyba nie stalo gdbyby byl 1 topick \"BRAZIL FULL\" i tam bysmy sie wypowiadali , a po jakims czasie przeciez mozna bylo by go wywalic . Potem tez gdzies napisales ze tez tak samo bedziesz robil ! wiec tu jest klocek bo bez nowego softu nie bedzie pytan jak nie bedzie pytan to nie bedzie forum . Ale jezeli mowisz ze przeciez link moze troche sobie polezec i potem go skasujesz to nawet jak ktos nie zdazy to bedzie mogl sie juz zapytac na prive kogos bo juz troche osob bedzie to mialo.

Ale bez przesady powstaje topic np, \" BRAZIL 1000.000 \" a tu przychodzi pan moderator patrzy i mowi narazie :P usuwajac topic !

 

och!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha... skad wiesz ze pomoze - bierzesz ?? Pewnie szprycujesz sie, a potem zagladasz na forum i grozisz banem - LOL - masz takie chore loty , wydaje ci sie ze jestes bogiem ??

 

Dobra teraz powarznie , skoro moderujecie to zrobcie porzadek.

1.Wywalcie z listy uzytkownikow , wszystkich ktorzy maja na koncie 0 postow.

2.Zalozcie topiki ze spinaczem ( sticky ) np: z zasadami tablicy , czy taki gdzie ludzie moga pisac jakich plugow szukaja

3. wymyslcie cos jeszcze

4. Pogadajcie z bossem o zalozenie dzialu WIP ( work in progres)

5.Sam jestes dziadem i dewiantem ( zobacz najpierw co oznacza slowo \"dewiant\" a potem zastosuj- bo nijak to sie ma do sytuacji na forum, normalne jest ze ktos wyraza swoje zdanie :mad: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczak... Masz racje ale OGLOSZENIE pozostalo by czyste i mialo by jakikolwiek wydzwiek, a tak... No coz. A tak poza tym to tamte topici na upartego (i w przyplywie zdenerwowania moglbys spokojnie... Hihi, zartuje).

 

A tak... Nie moge sie nie pokusic o jedna refleksje... W swoich dzialaniach jestes subtelny jak buldozer. Bez obrazy ale troche finezji staruszku! Kurcze z powodu szeregu nieporozumien moderatorzy zostali zakwalifikowani jako najgorsze zlo. Doslownie jeszcze troche i powstala by koalicja anty-moderatorowa. Pocio, dlaciego?

 

Klicek. Widzisz obecnie kasowanko bedzie spotykane w kilku sytuacjach. Nie ukrywam ze malo co mnie tak... Denerwuje jak umieszczanie swoich problemow z maksem w \"Na luzie\", poszukiwanie softu w pomocy... etc. Bierze sie to najczesciej z niewiedzy nowych uzytkownikow, ale bardzo przeszkadza. A wiec moderator przed skasowaniem jego postu wklei w e-mail do niego gotowy tekscik (przesliczny :) ), coz to delikwent przeskrobal i powinien dostac wskazowke gdzie ma ten post napisac, przy okazji w e-mail?u otrzyma tresc post?a aby sie zbytnio nie zrazil. Calosc to blisko 40 s. bardzo ciezkiej pracy moderatora za ktora otrzyma mozliwosc zrobienia wymarzonego CIACH. Oczywiscie widzialem glaby ktore pisza w rubryce e-mail [email protected]. po prostu nigdy nie odnajda swoich topicow (chyba ze umieja je robic prawidlowo).

 

Poza tym te nieszczesne wazerowanie musi byc chociaz troche doprowadzone do ladu. Tak jak mowilem przewiduje sie dac polezec topicom z wartosciowymi informacjami z tego tematu, przy czym niemozliwoscia jest utrzymywanie blizniaczkow, trojaczkow... Jak wiadomo grafika 3D to zabawa drozsza od wyscigow rajdowych... No i jest drobny problem zwany dzialem pluginy... Na dobra sprawe trzeba by tam wystrzelic pocisk balistyczny... Jednak to nie wchodzi w gre jak latwo przewidziec. I co z tym zrobic???

 

Petrik... Widac ze ostatnio omijales nasza swiatynie :). Hihi, w ramach wyjasnien (znowu?):

 

1 W uzytkownikach moze sobie podlubac tylko Adek. Szczerze mowiac to nawet nie widze zbytniego powodu wyrzucac tych uzytkownikow.

 

2-4 Niedlugo pojawia sie te regulaminy, zmian bedzie wiecej. Bitwa, WIP (praca w toku), 2D. Wszystko bedzie (juz niedlugo), tak samo grono moderatorow sie powiekszy do 5-7. Szkoda ze nie bylo cie jak robilo sie rozeznanie na materialy na przyszlych moderatorow. Ale nic straconego. Wszystko przed toba.

 

5 Hihi, nie musze sprawdzac bo wiem co mowie... Ale skoro nalegasz.

 

Dewiacja- Zboczenie z drogi, odchylenie od wlasciwego kierunku; etc.

 

Blah, nie dosc ze dziad, dewiant, to jeszcze zgryzliwy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ktos wyraza swoje zdanie nie czyni go dewiantem po to jest forum by dyskutowac, co ty chcesz wprowadzic tu jakis rezim ?? kazda osoba ktora posiada wlasne zdanie zostanie zwymyslona od zgryzliwych dziadow i dewiantow ??? w ustroju totalitarnym tez nikt nie mogl miec wlasnego zdania - dlatego upadl . Ja cie nie wyzywam od dewiantow got-hamie :mad:. Wiec daruj sobie texty tego typu.

 

twoja definicja jest do dupy, z jakiej drogi zboczylem ??

czy ja postepuje odmiennie niez przyjete normy spoleczne ???

chyba nie - wiec nie uzywaj slow ktorych nie potrafisz odpowiednio zastosowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dawno tu nie zagl▒da│em. A tu ... nadchodz▒ zmiany. Fajnie. Chyba rzeczywiÂcie po tym w│amaniu forum trochŕ siŕ ... zmieni│o. Sam przesta│em wtedy tu pisaŠ.

A ┐eby by│o w temacie - moderowanie to jest to. OczywiÂcie ka┐da w│adza mo┐e zrobiŠ siŕ zbyt w│adcza ale mam nadziejŕ ┐e do tego nie dojdzie.

 

pozdro

JacekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Witam Pana JackaM i zeczywiscie bardzo dawno pana tu nie widzialem ;) a szkoda

 

A anarchia nie jest zla ? pod warunkiem ze sie nie szprycujecie panie dewiancie :) :D (to bylo w ramach zartu :P ) i wdodatku upierdliwy i zgryzliwy :D (to tez w ramach zartu :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności